Вівторок, 24 Трв

В Бердичівському НВК №10 пройшов відкритий інноваційний урок футболу

05 січ. 2018 За матеріалами ЖОФФ

Інноваційний урок футболу за декілька днів до Нового року для учнів Бердичівської НВК «Школа-гімназія-ліцей» №10  провів вчитель Довбиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець конкурсу «Учитель року 2005» м. Житомир, переможець конкурсу «Учитель року 2012» м. Київ, абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок та урок фізичної культури з елементами футболу 2013» Віктор Твардовський. 

Були присутні під час уроку Заступник голови Житомирської обласної федерації футболу, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук та заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Володимир Дорошенко.


Метою та завданням інноваційних відкритих уроків футболу є популяризація футболу, залучення якнайбільшої кількості дітей до постійних занять футболом, фізичною культурою, а також збільшення команд, які беруть участь в чемпіонатах Дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області. Учні, які взяли участь в проекті зможуть продемонструвати набуті навички на Всеукраїнських фестивалях футболу.


Організатором інноваційних уроків футболу на Житомирщині стала громадська організація «Ветерани футболу Житомирщини» спільно з Житомирською обласною федерацією футболу, яка забезпечила школу методичною літературою, відео-матеріалами з гри у футбол, футбольними м’ячами Федерації футболу України, манішками та футболками.

 

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.