Бердичівські спортсмени – лауреати спортивного 2018 року — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Вересня

  • vistavka800

Бердичівські спортсмени – лауреати спортивного 2018 року

У Житомирі відбулося традиційне щорічне відзначення найкращих спортсменів та тренерів Житомирської області «Лауреати спортивного року».

Організаторами цієї премії є Житомирське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України та Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Нагороджували лауреатів Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник Голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь та голова Житомирського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Олександр Оніщук.

Серед лауреатів також є бердичівляни. У номінації «Кращий спортсмен Житомирщини 2018 року з олімпійських видів спорту» був відзначений стрибун у довжину Владислав Мазур. А у номінації «Кращий тренер Житомирщини 2018 року з олімпійських видів спорту» був відзначений Заслужений тренер України Ігор Лонський.

Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики отримав стрибун у висоту Віктор Лонський.

У номінації «Краща команда з ігрових видів спорту» була відзначена команда з хокею на траві «Старт» (Бердичівський район), яка у 2018 році здобула бронзові нагороди Кубку Європейських чемпіонів, челендж ІІІ.

У номінації «За відданість справі» був відзначений тренер з карате, голова обласної федерації карате кіокушенкано-яно Віктор Гуменюк.

Вітаємо бердичівських спортсменів та тренерів з заслуженими нагородами!

sportsmeni

sportsmeni1

super cina

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.