Продовжується Чемпіонат Бердичівщини з футзалу — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Продовжується Чемпіонат Бердичівщини з футзалу

У Палаці спорту «Батьківщина» відбулися чергові матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу. Матчі відбуваються у Вищій та Першій лігах.

Два цікавих поєдинки відбулися у Вищій лізі. У першому матчі зустрічалися претенденти на перемогу «Фортуна» та «Дніпровуд». З мінімальною перевагою «Фортуна» здобула перемогу з рахунком 2-1. Також надто цікавим виявився матч між «АКВ Глухівці» з Вінниччини та «Дніпровудом». По ходу гри «Дніпровуд» вигравав з рахунком 4-1, але гостям вдалося зрівняти рахунок на останніх секундах гри.

Асенизатор

У Вищій лізі після п’яти турів одноосібне лідерство «захопила» «Фортуна». У неї п’ять перемог у п’яти матчах та п'ятнадцять залікових пунктів. На другому місці «Дніпровуд» - десять залікових пунктів. На третьому місці – «Спортікс», також десять пунктів.
У Першій лізі також вистачало цікавих матчів. У матчі між претендентами на нагороди «AYAS» та ВПК «Легіон» мінімально перемогу здобула команда «Легіон» з рахунком 3-4. А у матчі також між претендентами на нагороди «Адреналіном» та «Фортуною» з Андрушівки, перемогу здобули бердичівляни з рахунком 4-2.

Після п’яти зіграних матчів лідирує у Першій лізі «Адреналін»: п’ять матчів – п’ять перемог, п'ятнадцять залікових пунктів. На другому місці – «Фортуна» з Андрушівки – дванадцять залікових пунктів. На третьому місці – ВПК «Легіон» також дванадцять залікових пунктів. По дванадцять залікових пунктів ще у двох команд з Бердичева – «AYAS» та «Ліон».

 

super cina

 

 

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.