Талановита бердичівська баскетболістка знову зіграла за збірну України — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Талановита бердичівська баскетболістка знову зіграла за збірну України

Про успіхи бердичівських баскетболісток вже давно відомо не лише в Україні, а й далеко за її межами. Нещодавно приємні новини надійшли зі Словаччини, де відбувся другий тур Європейської ліги з баскетболу. У цьому турнірі бере участь збірна України до 15 років.

У складі збірної України у цих змаганнях взяла участь юна надія бердичівського та українського баскетболу - Дар’я Кононученко. Тренується бердичівська спортсменка у баскетбольній команді ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом тренера-викладача Катерини Побережної.

Збірна України виступає у Європейській лізі з баскетболу проти команд, які за віком на два роки старші. Тому у другому турі наші юні баскетболістки у п’яти матчах зазнали п’ять поразок. Але у цьому віці головне не результат, а набуття неоціненого міжнародного досвіду.

Бердичівська баскетболістка Дар’я Кононученко провела цей турнір з досить добрими показниками. У грі проти команди з Фінляндії наша землячки принесла збірній України 15 набраних пунктів, а у іграх проти команд з Латвії та Словаччини бердичівська баскетболістка здобула 8 та 7 набраних пунктів.

 

super cina

 

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.