Бердичівські юні футболісти зайняли третє місце на турнірі «Подільська зима» у Хмельницькому — РІО Бердичів

Неділя, 26 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські юні футболісти зайняли третє місце на турнірі «Подільська зима» у Хмельницькому

З 10 по 12 лютого у Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір з футболу «Подільська зима-2019» серед юнаків 2010 року народження. У змаганнях брали участь дванадцять команд з чотирьох областей: Хмельницької, Київської, Вінницької та Житомирської. Житомирську область представляли вихованці ДЮСШ міста Бердичева (директор – Олександр Подгорчук) 2010 року народження під керівництвом тренера викладача Ігоря Шумила.

Наші земляки потрапили згідно жеребкування до групи «А». У першій грі наші земляки перемогли команду «Балкани-2» з Хмільника з рахунком 3-0. У наступній грі бердичівські футболісти поступилися ДЮСШ-1 з Хмельницького з рахунком 0-5. В третій своїй грі бердичівляни перемогли «Новатор-2» з Хмельницького з рахунком 3-2. Також наші земляки перемогли команду «Озерна» з Хмельницького з рахунком 5-1 та ДЮСШ Хмільник з рахунком 11-1.

Асенизатор


Зайнявши у своїй групі за підсумками групового раунду друге місце, бердичівські футболісти здобули право зіграти у матчі за третє місце. У матчі за третє місце бердичівські юні гравці перемогли команду «Балкани-1» з Хмільника та стали бронзовими призерами турніру. До речі, перше місце здобула команда ДЮСШ-1 з Хмельницького, яка перемогла бердичівлян під час групового турніру.


Під час церемонії нагородження бердичівська команда була нагороджена Кубком за третє місце, медалями та солодким подарунком. Також двоє гравців бердичівлян отримали індивідуальні нагороди. Кращим гравцем турніру у складі ДЮСШ Бердичів став Олександр Харахондя. А кращим захисником турніру організаційний комітет визнав бердичівлянина Іллю Тарковського.


Склад команди ДЮСШ Бердичів 2010 року народження – бронзових призерів турніру «Подільська зима – 2019»: Максим Василевич, Ілля Тарковський, Олександр Харахондя, Богдан Коноводов, Нікіта Чернюк, Андрій Дорошенко, Ярослав Демків, Єгор Медвєдєв, Владислав Іщенко, Павло Булак, Іван Гайдук, Артем Гаспарян. Тренер-викладач - Ігор Шумило.

podilska zima

podilska zima1

super cina

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.