Віктор Вишньов з чемпіоном України Владиславом Ващуком вчили дітей грати у футбол — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Віктор Вишньов з чемпіоном України Владиславом Ващуком вчили дітей грати у футбол

 

Кандидат у народні депутати Віктор Вишньов разом із зіркою українського футболу Владиславом Ващуком провели відкрите тренування на центральному стадіоні у Бердичеві.

Багато охочих зібралося пограти з багаторазовим чемпіоном України. Діти мріють ставати спортивними зірками, грати з відомими футболістами.
Віктор Михайлович наголошує, що дуже важливо розвивати спорт у регіонах, давати дітям можливість обирати свій шлях і слідувати ним.

«Потрібно створювати можливості у селі та невеликих містах, щоб у будь-яких куточках країни могли зростати видатні спортсмени. Щоб наше підростаюче покоління мало варіанти для змістовного дозвілля. Сподіваюсь, сьогоднішня зустріч змінить чиєсь життя і в регіоні з’явиться нова зірка українського футболу. Бо спорт — це здоров’я нації, а значить — її майбутнє», — сказав Віктор Вишньов. Vashchuk1

Vashchuk2

 

Vashchuk3

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.