Пауерліфтер Ярослав Грищук здобув першість та звання майстра спорту України на Кубку Євразії — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Пауерліфтер Ярослав Грищук здобув першість та звання майстра спорту України на Кубку Євразії

02 груд. 2019 Власкор

Йому сімнадцять, однак наполегливості та працьовитості цьому хлопцеві не позичати. Ярослав Грищук – молодий бердичівлянин, спортсмен, який лише протягом листопада 2019 року посів перші та призове місця на Чемпіонаті світу, Кубку Полісся та Кубку Євразії. І це далеко не весь перелік перемог юнака.

Пауерліфтингом Ярослав Грищук займається лише півтора роки. Зазвичай, такий термін для спортсменів надто короткий для здобуття нагород чи присвоєння звання. Це період опанування майстерності, навчання тонкощам обраного виду спорту і перші спроби участі у змаганнях. Однак цей хлопець – винятковий, інакше як пояснити той факт, що за такий відносно невеликий відрізок часу у своєму активі він вже має 4 кубки, 15 медалей та 18 дипломів. Вони ледь розмістилися на столі у редакції, за яким вільно можуть розташуватися вісім, а то і більше осіб, коли ми фотографували здобутки молодого паурліфтера.

Серед грамот та дипломів Ярослав виділяє саме нагороди за останні змагання. На Чемпіонаті світу та версією WPRO, що 2-3 листопада проходив у місті Києві, молодий бердичівлянин здобув два перших місця у вправі підйом на біцепс у категорії тінейджери 16-17 років та ще одне І місце у цій же вправі, але вже у категорії OPEN, виконавши норматив КМС. Також почесне І місце юнаку принесла вправа жим лежачи.

Вже фактично через тиждень після участі у Чемпіонаті світу, 9 листопада, Ярослав боровся за першість на Кубку Полісся за версією UPС. Як результат – два перших місця у вправі підйом на біцепс у категорії тінейджери 16-17 років та у відкритій категорії OPEN.

Заключним на сьогодні для спортсмена був Кубок Євразії за версією UPС, участь у якому принесла до скарбниці нагород Ярослава Грищука не лише перше місце у вправі підйом на біцепс у категорії тінейджери 16-17 років, а й звання майстра спорту України з пауерліфтингу у вправі підйом на біцепс. Крім цього, результатом участі у Кубку Євразії стало також ІІ місце у відкритій категорії OPEN, здобуте подоланням штанги вагою у 75 кг.

Ярослав Грищук розповідає, що його захоплення пауерліфтингом розпочалось із бажання перемагати, отримувати титули, звання та змагатися із сильними суперниками задля подальшого стимулу розвиватися в обраному виді спорту. Батьки пишаються своїм сином, підтримують його у всіх починаннях, «тримають кулачки», коли він збирається на чергові змагання, супроводжують у поїздках, збирають фото та відео з виступами сина для сімейного архіву.

Окрім регулярних занять спортом (а нині юнак самостійно займається у одному із тренажерних клубів Бердичева) Ярослав навчається на третьому курсі БКПЕП, за спеціальністю «Право». У коледжі пишаються здобутками свого студента і повсякчас на сайті навчального закладу з’являються публікації, у який йдеться про нові спортивні успіхи юнака. Після завершення БКПЕП Ярослав Грищук планує вступати до вищого навального закладу та далі вчитись на юриста.

Переконані, що усе, що запланував собі цей вихований, освідчений, амбітний та цілеспрямований хлопець йому вдасться втілити у життя, адже уже зараз видно, що він не боїться труднощів і знає, до чого прагне, уміє ставити перед собою мету та впевнено йде до неї. Та й тил у нього надійний і надміцний, це його рідні, які зі свого боку докладають максимум зусиль, аби Ярослав реалізував себе у всіх сферах життя та досяг успіху і у спорті, і у обраній професії.

Від себе хочемо побажати Ярославу Грищуку нових титулів, перемог та звершень, у яких юнак і надалі прославлятиме рідне місто своїми блискучими виступами на спортивних майданчиках України та світу.

 grishyk1

 grishyk2

 grishyk3

 grishyk4

 grishyk5

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.