ФК «Бердичів»: підсумки 2019 року та плани на 2020 рік — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

ФК «Бердичів»: підсумки 2019 року та плани на 2020 рік

30 січ. 2020 Максим Железницький

У 2019 році у футбольного клубу «Бердичів» змінився голова правління клубу. Новим керівником команди став колишній футболіст, а нині успішний підприємець Дмитро Шкляєв.

Перед початком сезону команді було поставлено завдання потрапити до трійки призерів Чемпіонату Житомирської області з футболу, але його не було виконано. Про підсумки 2019 року та плани на 2020 рік ми поговорили з головним тренером ФК «Бердичів» Ігорем Зеленцовим.

-Ігорю Анатолійовичу, перед початком Чемпіонату було неодноразово наголошено, що головне завдання команди - це потрапити до трійки призерів. Чому не вдалося це зробити і що завадило це виконати?

-Найголовніше те, що, дійсно, у нас стояло завдання бути в призерах. Ми запросили всіх бердичівських гравців. Гравцям було поставлено завдання потрапити в «призи», тому що покращилися фінансові питання і мав бути результат.
Головна причина, чому нам не вдалося бути у трійці призерів Чемпіонату є те, що всі гравці основного складу, на яких я дуже розраховував, не були на всіх іграх. Це - найважливіша причина. Чому? Тому що, багато людей працюють на основних роботах, я розумію, що їм потрібна стабільність, вони повинні забезпечувати своїх рідних. Поки ми не можемо вийти на рівень заробітної плати футболіста, якщо б ми вийшли на зарплату, тоді я б міг щось вимагати від людей. А зараз я не можу нічого від них вимагати, я їх розумію. Більш ніж у половини гравців є сім'ї, діти, їм потрібно заробляти. Життя зараз стало набагато дорожчим, ніж було.

Перше коло ми закінчили, посівши третє місце, та після цього залишив команду наш лідер - нападник Дмитро Вакула. Він перейшов грати в команду Чемпіонату України з футзалу, ми не могли перешкоджати людині.

І найважливіша проблема - це наша федерація Житомирської області. У нас є такий Руслан Маєвський. В останньому турі першого кола ми програли 4-5 у Новограді, у нас була важка гра. Було багато емоцій і наші футболісти отримали дуже багато жовтих карток. Ми знали, що друге коло повинне починатись у Гранітному, тому ми ризикували. Розраховували, що і без Подільника, Павловського, Романюка ми добре зіграємо там. Але, як вийшло: знялася Баранівка і замість того, щоб їхати у Гранітне, Маєвський, який сам створив календар без виконкому, індивідуально, вирішив нас відправити у Ставки. Ми не хотіли їхати, я оскаржував рішення Маєвського і говорив, що це незаконно, а він мені сказав, що зараз все незаконно. Так відповіла мені людина, яка працює в обласній федерації. Це для нас зіграло дуже важливу роль, тому що Ставки дуже підсилились на друге коло і вони довели, що у них дуже хороша і сильна команда. Ми поїхали туди ослабленим складом, без лідерів і там провалили гру. Після цього провалу ми довго не могли прийти до тями. Тільки під кінець Чемпіонату зіграли хороші ігри з Городницею та Новоградом. Ми довели, що ми можемо грати, коли ми в оптимальному складі з усіма гравцями основи.

-Розкажіть будь-ласка про плани ФК «Бердичів» на 2020 рік

-У мене вже була розмова з головою правління клубу Дмитром Ігоровичем Шкляєвим. Наші завдання на 2020 рік - боротися за Кубок області, а також бути обов'язково в призерах Чемпіонату області. Швидше за все ми будемо підсилювати склад кількома гравцями з інших міст. Основу будуть складати бердичівські гравці, плюс буде декілька гравців «легіонерів». У нас хороші футболісти, але потрібно не повторити помилок 2019 року, адже через зайнятість спортсменів на основних роботах знову можливі проблеми зі складом на важливі ігри. Будемо краще працювати з дисципліною. Так заплановано провести індивідуальні бесіди з гравцями, які нас влаштовують.

Зараз ми беремо участь у Чемпіонаті міста Бердичева з футзалу. Вперше за дуже багато років під назвою ФК «Бердичів». Наш керівник клубу нам допомагає у цьому. На цьому кістяку ми будемо будувати нашу команду. По вихідних ми граємо у іграх на Чемпіонаті, а по буднях будуть збори, тренування і все інше, необхідне для команди.

-У другому колі команду дуже серйозно посилив захисник з Вінниці - Олександр Грибінник. Які ще позиції потрібно посилити за рахунок гравців з інших міст?

-Я знаю Сашу Грибінника дуже давно. Коли він тільки починав, ми разом грали у Вінниці. Він залишається в команді і в цьому році. Гравці такого рівня, як Олександр, нам дуже потрібні. Нам необхідно посилити деякі позиції. Це і центральний півзахисник, і захисник (крайній або центральний), а ще нам дуже потрібен хороший нападник. Також вже працюємо по воротарю.

Хочу сказати особливі слова подяки голові правління нашого клубу Дмитру Ігоровичу Шкляєву, а також людям, які допомагають команді - Володимиру Красовському, Олександру Іващенку, Ігорю Дробишу, Валентину Пілецькому, Сергію Макаренку, Андрію Савчуку та Олександру Подгорчуку.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.