Бердичівлянин Дмитро Нікітін – переможець чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій — РІО Бердичів
  • buhoblik800

15 лютого в місті Стамбул (Туреччина) відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. У змаганнях приймали участь спортсмени з 21-ї країни, включно зі збірною України. Оскільки чемпіонат світу у приміщенні, який у березні мав відбутися у Нанкіні (Китай), перенесли на 2021 рік через епідемію коронавірусу, чемпіонат ABAF став одним з основних офіційних міжнародних турнірів для української команди у зимовому сезоні.

У складі збірної України у цих змаганнях брав участь бердичівський стрибун у висоту Дмитро Нікітін разом зі своїм тренером Заслуженим тренером України Ігорем Лонським.

Суперником нашого земляка у секторі для стрибків у висоту стали спортсмени з Узбекистану, Хорватії, Кіпру, Румунії, Туреччини, Греції, Туреччини, Болгарії, а також ще один спортсмен з України – Дмитро Яковенко з Кіровоградщини.

Наш земляк впевнено пройшов усі змагання та завоював золото чемпіонату Асоціації Балканський федерацій легкої атлетики. Дмитро Нікітін став найкращим з результатом 2 метри 24 сантиметри, болгарин Тiхомир Іванов став срібним призером, поступившись українцю 6 сантиметрів (2 метри 18 сантиметрів). Бронза дісталася турецькому спортсмену Альперену Аджету (2 метри 18 сантиметрів).

По завершенню змагань нам вдалося привітати Дмитра Нікітіна та отримати його ексклюзивний коментар: «Змагання пройшли доволі непогано, стрибки були гарні, але є ще над чим працювати. Показав майже той результат, що планував. 22 лютого відбудеться чемпіонат України, буду старатись показати кращий результат і вдало завершити зимовий сезон» - розповів Дмитро Нікітін.