Бердичівлянин Роман Петрук – переможець Міжнародної матчевої зустрічі у Туреччині — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівлянин Роман Петрук – переможець Міжнародної матчевої зустрічі у Туреччині

У столиці Туреччини – Стамбулі - відбулась Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків до 18 років. У змаганнях взяли участь спортсмени з Туреччини, України, Білорусі та Сербії.

У складі збірної України у змаганнях взяв участь бердичівський спортсмен Роман Петрук. Також разом зі своїм вихованцем був у Туреччині його особистий тренер - Заслужений тренер України Сергій Шеремет.

Роман Петрук виступав у секторі для стрибків у висоту. Його суперниками були два спортсмени з Туреччини, а також по одному спортсмену з Білорусі та Сербії. Наш земляк впевнено виступив у змаганнях та здобув переконливу перемогу, показавши результат 2 метри 10 сантиметрів, випередивши спортсмена з Туреччини на 10 сантиметрів.

У загальному заліку, збірна України, випередивши на два пункти Білорусь та поступившись чотирма пунктами Туреччині, набрала 91 заліковий пункт та зайняла друге місце на міжнародній юнацькій матчевій зустрічі з легкої атлетики у приміщенні. 

petruk

super cina

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.