Про бадмінтон зі спортсменом із Бердичівщини Віталієм Олішицьким — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

Про бадмінтон зі спортсменом із Бердичівщини Віталієм Олішицьким

20 трав. 2020 Максим Железницький

Бадмінтон – не такий популярний вид спорту в Україні, як футбол. Але в останні роки він є на стадії активного розвитку в Україні. Багато років у Хажині на Бердичівщині існувала секція з бадмінтону.

Зірковим вихованцем цієї секції є Віталій Олішицький, переможець всеукраїнських та міжнародних турнірів. Ми вирішили познайомити наших читачів з цим спортсменом та порозмовляти з ним.


- Віталій, розкажи трішки трішки про себе? Як ти потрапив у бадмінтон, чи думав про інші види спорту? Хто є твоїм першим тренером?

- Мені 25 років. Проживаю в селі Хажин. Потрапив у бадмінтон ще навчаючись у школі, на той час мені було десять років. До нас у Хажин переїхав жити тренер Дмитришин Володиир Ісакович. І коли він прийшов до нас у школу та провів перші тренування з ракетками і воланом, ми були всі у захваті. Після того я почав відвідувати тренування, які були п’ять разів на тиждень. Також одночасно любив та грав у футбол. До цього часу граю і підтримую фізичну форму.


- Що скажеш про свого першого тренера?

- Йому завжди буду говорити «дякую»! Він навчив мене завжди йти до кінця. Ніколи не опускати руки та завжди, що в грі, що поза грою... залишатися людиною! Дякую йому за все, що він зробив у моєму житті. Зараз, якщо є питання, то завжди з ним консультуюсь.

- Чи пам’ятаєш свої перші змагання і який там показав результат?

- Перші змагання мої були у місті Житомир десь в 2005 році, результат був не з кращих. Але після невдалих змагань тренувався ще активніше та йшов до своїх перших перемог і медалей.


- Бадмінтон в Україні, на Житомирщині та у Бердичеві. Коротка характеристика розвитку цього виду спорту за минулих 5 років?

- Бадмінтон на даний час дуже великими темпами розвивається в країні, так і у нас на Житомирщині. Багато всеукраїнських та міжнародних змагань проводять на аматорському рівні, у яких і я постійно беру участь.


- А чи існує зараз секція з бадмінтону у Хажині?

- Незважаючи на загальний розвиток бадмінтону в Україні, секція у Хажині вже як рік, а, можливо, і більше, не існує. Я тренуюся індивідуально, також тренуюсь з вихованцем сина мого тренера Володимира Дмитришина.


- Чи проводяться змагання з бадмінтону в Житомирській області, а якщо проводяться, то де саме?

- Так, кожен рік в місті Житомирі проводиться турнір з бадмінтону до Дня Перемоги, а також щороку проводиться Відкритий Чемпіонат Житомирської області за участю спортсменів з інших міст. Ще у Житомирі проходить турнір до Дня міста Житомира.


- Який турнір, тобі найбільше запам’ятався і який ти отримав там результат?

- Найбільш запам’ятався Міжнародний турнір з бадмінтону у місті Львові "Волан Лева 2019", у якому брали участь понад 150 спортсменів з України, Польщі, Грузії, Індії та Китаю. У фіналі переміг суперника з Києва та став переможцем змагань.


- Яка спортивна мрія Віталія Олішицького?

- Мрія… Напевно, як і у кожного спортсмена - це перемагати, прогресувати і рухатись до нових перемог та вершин.


- Крім бадмінтону, знаю, що ти граєш у футбол. Як вдається поєднувати ці два види спорту?

- Так, футбол - це моє хобі, навіть у нас в селі є команда - Футбольний клуб «Хажин», де я є капітаном. Поєднувати бадмінтон з футболом виходить. Якщо є бажання, то неможливого немає нічого!


- Хто є кумиром Віталія Олішицького у бадмінтоні?

- Моїм кумиром в бадмінтоні є гравець збірної Данії Віктор Аксельсен. Чемпіон світу та бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року.
На завершення бажаю всім спортсменам наснаги до перемог, успіхів та терпіння. Все у наших руках.

Olishitskiy1

Olishitskiy2

Olishitskiy3

Olishitskiy4

Olishitskiy5

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.