У Бердичеві з’явилися білборди зі спортсменами — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

У Бердичеві з’явилися білборди зі спортсменами

01 лип. 2020 Максим Железницький

У різних частинах Бердичева з’явилися білборди зі спортсменами нашого міста. На них розміщено інформацію та досягнення спортсменів, а також їх життєве кредо. 

На білбордах розміщені: Аріна Білоцерківська - бронзова призерка чемпіонату Європи з баскетболу, багаторазова чемпіонка України, двократна чемпіонка Литви, гравець Національної збірної України; Олександр Баранніков - майстер спорту з легкої атлетики (стрибки у висоту), особистий рекорд - 226 см, срібний призер європейського юнацького олімпійського відбору, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, фіналіст других юнацьких Олімпійських ігор; Дмитро Нікітін - майстер спорту міжнародного класу  з легкої атлетики (стрибки у висоту), особистий рекорд - 228 см, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, срібний призер чемпіонату світу; Микола Самонов - майстер спорту з пауерліфтингу, 7-разовий чемпіон світу, 2-разовий чемпіон Євразії, 2-разовий чемпіон Європи, 20-разовий чемпіон України, 15 рекордів України, 1 рекорд світу; Віктор Лонський - майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, Чемпіон України, бронзовий призер Чемпіонату Європи.

Ідея встановлення бордів належить команді ГО "Креативний Бердичів" і власне її голові Олександрі Качур.

«Це є частиною нашого проекту "Ти і є бренд міста". Головна ідея проекту - люди нашого міста є брендом нашого міста. На початку ми обрали самі спортсменів, адже їх приклад найяскравіший. Сподіваюсь, що побачивши борд, перехожий хлопець чи дівчина подумають: "Я теж так зможу, якщо вони змогли", та підуть у спорт, замість того, щоб вживати алкоголь чи палити. Для цього у борди також були включені мотиваційне кредо від представників спорту. До того ж, самим спортсменам має бути меседж - ми ними пишаємось, вони впізнаванні, вони важливі місту. Дуже часто їх досягнення, чомусь, лишаються непоміченими. У подальшому планується встановлення бордів із талановитими представниками інших видів спорту, якими багате наше місто. Щиро вірю, що все це вдасться втілити в життя найближчим часом. Я дуже рада, що вже зараз пішов запит від мешканців, які пишуть і розповідають про видатних спортсменів, котрих бажають бачити на наступних бордах.  Наступною частиною проекту, яка гальмується зараз через карантинні заходи є проведення зустрічей-конференцій за участю спортсменів та молоді міста, на якій кожен із них буде готовий поділитись історіями своїх досягнень», - розповіла Олександра Качур.

bilbord1

bilbord2

bilbord3

bilbord4

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.