Роздрукувати цю сторінку

ФК «Бердичів» грає на двох фронтах у Кубку та Чемпіонаті Житомирщини

28 лип. 2020 Максим Железницький

Футбольний клуб «Бердичів» у першому матчі чвертьфіналу Кубку Житомирської області з футболу пам’яті Героїв Небесної Сотні зіграв на виїзді проти «Малу» з Коростеня.

У цій грі не змогли бердичівлянам допомогти двоє ключових футболістів - захисник Артем Лозовий та нападник Дмитро Вакула.
Господарі у середині першого тайму відкрили рахунок у грі, але наприкінці першого тайму нападник ФК «Бердичів» Руслан Стукал зрівняв рахунок. На початку другого тайму господарі поля знову вийшли вперед, але через три хвилини півзахисник, бердичівлян Андрій Романюк, зрівняв рахунок. У середині другого тайму Андрій Романюк вивів ФК «Бердичів» вперед, але футболісти з Коростеня на останніх хвилинах гри зрівняли рахунок завдяки сумнівному пенальті. Підсумковий рахунок 3-3. Гра-відповідь відбудеться в Бердичеві.
У матчі 6 туру Чемпіонату Житомирської області з футболу серед команд Вищої ліги ФК «Бердичів» у домашньому матчі на стадіоні «Прогрес» приймав «Арсенал-ДЛГ» з Овруча.

У зв’язку з продовженням карантинних обмежень через пандемію коронавірусу згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, Постановою Головного санітарного лікаря України та розпорядженнями Української асоціації футболу, Житомирської обласної асоціації футболу та рішення Виконавчого комітету Бердичівської міської ради матч відбувся без глядачів. На матчі були присутні працівники поліції та Національної гвардії України, які контролювали виконання даних нормативних актів, та карета екстреної медичної допомоги. Фанати ФК «Бердичів» - «Південно-Західна трибуна» - вже традиційно, щоб не порушувати карантинні обмеження, які забороняють присутність глядачів на матчі, активно вболівали та підтримували свою улюблену команду за межами стадіону на території НВК №10.

У першому таймі обидві команди створили декілька небезпечних моментів, але не змогли відкрити рахунок. Другий тайм команди розпочали грати в часі сильної зливи. Нашим землякам, футболістам ФК «Бердичів», підопічним Ігоря Зеленцова, вдалося першими відкрити рахунок у грі - забитим м’ячем відзначився нападник Руслан Стукал. Пропущений м’яч у власні ворота не на жарт розлютив гостей, яким вдалося перехопити ініціативу на полі та двічі відзначитися забитими м’ячами у ворота бердичівлян, які захищав Вадим Зорнік. Наші земляки після двох пропущених м’ячів у власні ворота та після серії замін намагалися врятувати гру і їм це вдалося. Чудовий м’яч наприкінці зі штрафного удару забив захисник Денис Павловський.

Могли бердичівські футболісти і святкувати перемогу у цій грі. В останній атаці на ворота гостей у штрафному майданчику воротар порушив правила гри проти нападника бердичівлян Дмитра Вакули і арбітр з Житомира вказав на пенальті, але після незрозумілих консультацій зі своїм асистентом відмінив це рішення. Ця незрозуміла дія арбітра стала останньою у грі. Матч завершився внічию 2-2.
У наступній грі у рамках Чемпіонату Житомирщини ФК «Бердичів» зіграв на виїзді проти команди «Полісся» Ставки Радомишльського району.