У Житомирі відбулася товариська зустріч з футболу між арбітрами Житомирщини та Києва — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

У Житомирі відбулася товариська зустріч з футболу між арбітрами Житомирщини та Києва

13 серп. 2020 Максим Железницький

У Житомирі на базі стадіону «Спартак» відбулася товариська гра між футбольними арбітрами Житомирської області та міста Києва у рамках Кубку шани пам’яті арбітрів, який щороку проводить Комітет арбітрів Федерації футболу міста Києва.

У 2015 році така гра вперше відбулася у Києві, наступного року - у Київської області, а далі кожного року в інших містах: Одеса, Харків, Ужгород і 2020 рік – Житомир.

У складі збірної арбітрів Житомирської області зіграли бердичівські арбітри: Дмитро Подгорчук, Тарас Чернега, Тарас Панасюк, Олег Папірник, Ярослав Савчук та Артем Орлюк. А арбітрами цього товариського поєдинку були бердичівляни Олександр Подгорчук та Сергій Іськов.

Гра завершилася перемогою команди арбітрів міста Києва з рахунком 2-3.

Почесною грамотою Комітету арбітрів Федерації футболу міста Києва з рук її голови Олександра Шамича нагороджено голову Бердичівської міської федерації футболу, директора ДЮСШ Олександра Подгорчука та приватного підприємця, мецената бердичівського футболу Андрія Савчука.

Фото – Вікторія Левківська

refy1

refy2

refy3

refy4

refy5

 

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.