ФК «Бердичів» у фіналі Кубку Житомирщини з футболу — РІО Бердичів

ФК «Бердичів» у фіналі Кубку Житомирщини з футболу

19 серп. 2020 Максим Железницький

Футбольний клуб «Бердичів» у матчі-відповіді півфіналу Кубку Житомирської області з футболу пам’яті Героїв Небесної Сотні зіграв проти «Арсеналу-ДЛГ» у Овручі. Перша гра у Бердичеві завершилася переконливою перемогою ФК «Бердичів» з рахунком 3-0.

Перший тайм у Овручі завершився без забитих м’ячів, хоча обидві команди мали можливості відзначитися у грі.

На початку другого тайму у ворота господарів було призначено пенальті, яке впевнено реалізував захисник бердичівлян Денис Павловський. Через декілька хвилин у ворота ФК «Бердичів» було призначено пенальті, але воротар ФК «Бердичів» Вадим Зорнік зіграв блискуче та відбив удар гравця «Арсеналу-ДЛГ».
У середині другого тайму, через декілька хвилин після виходу на заміну, м’яч у ворота ФК «Бердичів» забив камерунський легіонер ФК «Бердичів», нападник Майкл Алан. А на останній хвилині гри ще один м’яч у ворота команди з Овруча забив капітан команди, півзахисник Олег Подільник. Впевнена перемога ФК «Бердичів» з рахунком 3-0.

Наші земляки, підопічні Ігоря Зеленцова вперше за 20 років вийшли до фіналу Кубку Житомирської області. Тоді у 2000 році ФК «Бердичів» у додатковий час переміг «Систему-КХП» з Черняхова з рахунком 3-1.

Фінальний матч Кубку Житомирської області проти «Звягеля» з Новоград-Волинського відбудеться у середу, 19 серпня, на стадіоні «Спартак» у Житомирі. Матч через карантинні обмеження відбудеться без глядачів, але запланована пряма трансляція гри. Початок о 18.00.