З нагоди Дня незалежності України у Бердичеві відбувся турнір з шахів — РІО Бердичів

З нагоди Дня незалежності України у Бердичеві відбувся турнір з шахів

26 серп. 2020 Максим Железницький

21-22 серпня 2020 року в шаховому клубі «Біла тура» Міський центр «Спорт для всіх» провів турнір зі швидких шахів серед початківцв, присвячений Дню Незалежності України.

Метою та завданням турніру була популяризація шахів серед молоді, оцінка рівня підготовки юних шахістів міста, підвищення майстерності юних спортсменів, пропаганда змістового та здорового способу життя, зміцнення дружніх стосунків між юними шахістами з різних районів міста.
Підготовку та проведення змагань здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


У заході брали участь юні шахісти шахового клубу «Біла тура». Перше місце здобув Данило Здорик, друге місце – Юсік (ОАЕ), третє місце – Надія Здорик.


Переможці турніру були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від МЦФЗН «Спорт для всіх».

nez shakhi 1

nez shakhi 2

nez shakhi 3

nez shakhi 4

nez shakhi 5

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.