Четвер, 1 Червня

Cвій третій День народження відсвяткував родинний клуб бігу «Family Run Club»

25 вер. 2020 Максим Железницький

18 вересня 2020 року на стадіоні «Прогрес» відсвяткував свій третій День народження родинний клуб бігу «Family Run Club». Його засновниками є відоме спортивне подружжя легкоатлетів – Юлія та В’ячеслав Олішевські.

Про спортивні здобутки цієї родини можна писати дуже багато. Юлія Олішевська – майстер спорту міжнародного класу, дворазова учасниця Олімпійський ігор в Лондоні та Ріо-де-Жанейро, Чемпіонка Європи з легкої атлетики. В’ячеслав Олішевський - майстер спорту з легкої атлетики, переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань.


Засновники клубу, маючи великий досвід, передають його членам клубу бігу та усім бердичівлянам.
Нині у клубі нараховується близько 50 чоловік різного віку від 0 до 80 років. Разом клуб пробіг-пройшов тисячі кілометрів. Це всі кілометри здоров'я членів клубу.


«За період свого існування «Family Run Club» брав участь у багатьох змаганнях, від любительських стартів до професійних Чемпіонатів України. На їх рахунку безліч перемог та гарних позитивних емоцій. За цей період ми стали дійсно справжньою спортивною родиною», - розповіла засновник клубу Юлія Олішевська
Нині тренування відбуваються тричі на тиждень – понеділок, середа та п’ятниця о 18.30 на стадіоні "Прогрес".


Ось що пишуть про «Family Run Club» його учасники:

«Мої три роки в «Family Run Club» з першого тренування клубу 6 вересня 2017 року, з першої мрії пробігти 1 кілометр за 4 хвилини до 21 кілометри за 4 хвилини/кілометр. З мрії однієї людини, записаної на аркуші паперу, скептичного ставлення оточуючих, що це на кілька місяців, до бренду Family Run Club, який об’єднує не тільки учасників з м. Бердичева, а і з інших міст України. Від себе хочу побажати В’ячеславу Олішевському і Юлії Олішевській, щоб не зупинялись на досягнутому, здійснення задуманих мрій та планів», - розповів Євген Святецький.


«Для мене біг - це не просто спорт! Я почала тренуватись у 16, на перших тренуваннях ледь могла пробігти 400 м! Тренування змінили моє життя, адже я не тільки подолала проблеми із диханням, але й знайшла друзів, які стали частиною моєї родини! Юлю і Славо, я переконана, що всі члени нашого клубу розділяють думку, що Ви не просто тренери, Ви створили нову спільноту, допомогли реалізувати мрії багатьох людей! Дякую, що Ви у мене є! Творіть, йдіть до своєї мрії!», - розповіла Наталія Маєвська.

3roki klub1

3roki klub2

3roki klub3

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.