У Бердичеві відбувся Відкритий Кубок Житомирщини з таїландського боксу — РІО Бердичів

Вівторок, 2 Березня

• Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У Бердичеві відбувся Відкритий Кубок Житомирщини з таїландського боксу

22 жовт. 2020 Максим Железницький

17 жовтня у Бердичеві відбувся відкритий кубок Житомирської області з таїландського боксу Муей-Тай. У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з Бердичева, Житомира, Рівного, Вінниці та Немирова.

Бердичів представляли спортсмени військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» (тренери: Олег Глінський та Катерина Глінська), ДЮСШ імені Віталія Лонського (тренер: Олег Коденський) та спортивний клуб «Бойова рукавичка» (тренер: Юрій Абасов).

Упродовж дня тривали напружені поєдинки, адже кожен спортсмен прикладав максимум зусиль, щоб здобути перемогу для себе та своєї команди. Серед спортсменів були і новачки, які вперше вийшли на ринг, і чемпіони України, та, навіть, спортсмени, котрі уже мають досвід міжнародних поєдинків.

За результатами турніру перше командне місце, завоювавши 15 золотих медалей, зайняла команда ВПСК «Козак» (місто Бердичів, тренери: Олег Глінський та Катерина Глінська). Друге командне місце посіла команда бійцівського клубу «Ліга чемпіонів» із міста Рівного (тренери: Іван Хащівський та Роман Кроль). А третє командне місце завоювала команда Немирівської районної федерації таїландського боксу із міста Немирова (тренери: Сергій Рожук та Олег Савіцький).

Суддівською колегією було обрано кращого бійця у кожній віковій групі. Так, у віковій групі 6-7 років найкращим бійцем стала Соломія Керечанин (ВПСК «Козак», Бердичів). У віковій групі 8-9 років найкращий боєць – Макар Матвійчук (ВПСК «Козак», Бердичів). Серед спортсменів 10-11 років найкращим бійцем став Михайло Івтушок (СК «Ліга Чемпіонів», Рівне). У групі 12-13 років найкращий боєць – Алексіюк Ілля (СК «Ліга Чемпіонів», Рівне). Серед юніорів 14-15 років найкращий боєць – Сергій Мінаков («Немирівська районна федерація таїландського боксу», Немирів). Серед старших юніорів 16-17 років найкращим бійцем став Максим Кравчук (СК «Вікторія», Житомир). І серед дорослих спортсменів найкращий боєць кубку Житомирської області – Аліна Мартинюк (СК «Ліга Чемпіонів», Рівне).

Житомирська обласна федерація таїландського боксу Муей-Тай дякує Анні та Денису Сенаторовим, які виділили кошти для нагородження найкращих спортсменів турніру та допомогли в організації змагань!