Бердичівляни успішно виступили у Чемпіонаті України з комбат самозахист ІСО — РІО Бердичів

Бердичівляни успішно виступили у Чемпіонаті України з комбат самозахист ІСО

З 30 жовтня по 1 листопада у місті Бровари відбувся Чемпіонат України з комбат самозахист ІСО. В Україні «Комбат самозахист ІСО» представляє 15 розділів єдиноборств в легкому посиленому та повному контакті.

У складі збірної команди Житомирської області участь у змаганнях взяли семеро спортсменів – вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» під керівництвом тренера Олега Глінського. Змагалися бердичівські спортсмени у розділах «тайський бокс» та «К-1».

Першим вийшов у ринг Артур Магас. Для Артура це був перший чемпіонат України. Змагався він у категорії 25 кілограм серед дітей 7-8 років. Артур переміг у кожному з трьох поєдинків та став Чемпіоном України!

Наступне золото приніс нашій команді Кіріл Вільман. Кіріл достроково переміг у півфіналі та одноголосим рішенням суддів отримав перемогу у фіналі.

Богдан Токарський виступав у категорії до 60 кілограм серед юніорів 15-17 років. Богдан переміг у півфіналі, але отримав поразку за рішенням суддів у фіналі та здобув срібну медаль.

Ще одне золото здобула Вікторія Редич. Вона змагалася у ваговій категорії до 30 кілограм серед юнаків 11-12 років.

Наступною Чемпіонкою стала Олександра Благіня. Олександра провела важкий поєдинок із суперницею з наступної вікової групи. В першому раунді Саша пропустила багато ударів та сильно розхвилювалася через це. Але в перерві між раундами, все ж таки, прислухалася до порад тренера і зуміла вирвати перемогу у своєї опонентки.

Ще два золота здобули для нашої команди Катерина Глінська та Крістіна Півень. Вони змагалися в групі дорослих спортсменів у вагових категоріях 50 та 55 кілограм.

За підсумками змагань бердичівські спортсмени здобули шість золотих та одну срібну нагороду!