У міському плавальному басейні Бердичева додається ще одна послуга — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

У міському плавальному басейні Бердичева додається ще одна послуга

З даного питання на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило сьогодні, доповідала заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Петрівська. Мова йде про зміни до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 31.10.2019 №318 «Про вартість послуг КУ «Міський плавальний басейн».

Проте це не значить, що вартість квитка для бердичівлян, як дорослих, так і дітей, за відвідування басейну зміниться в сторону подорожання, як це зазвичай відбувається у зимовий період. Як зазначила Олена Петрівська, нині це вже не просто міський плавальний басейн, а дана комунальна установа є фізкультурно-оздоровчим комплексом.


Суть проекту рішення полягає в тому, що змінюється назва установи на КУ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс - міський плавальний басейн» і дана установить просить доповнити додаток до попереднього проекту рішення з переліком послуг ще однією послугою з погодженням тарифу на неї. Це заняття у спортивній залі Палацу спорту - 330 гривень за 1 годину та заняття у спортивній залі Палацу спорту для вихованців ДЮСШ ім. В. О. Лонського та ліцею-інтернату спортивного профілю – 150 гривень за годину.


Калькуляція є, вона затверджена, але міський голова запропонував зробити деяку поправку. Щоб для дорослої групи населення заняття у спортивній залі Палацу спорту вартувало 330 гривень, а от 150 гривень - для дітей, незалежно від того, чи це дитячо-юнацька спортивна школа, чи ліцей-інтернат, чи навіть інша організація. Це не на одну людину вартість, це – вартість 1 години занять у залі, адже там займатимуться команди, певна кількість осіб. Також присутні внесли рекомендацію, щоб указати в проекті рішення вік для дітей – до 18 років.

basein 1

basein 2

basein 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.