Віталій Олішицький успішно виступив на Міжнародному турнірі з бадмінтону — РІО Бердичів

П'ятниця, 21 Січня

Віталій Олішицький успішно виступив на Міжнародному турнірі з бадмінтону

29 груд. 2020 Максим Железницький

У Києві з 18 по 20 грудня відбувся один із найсильніших турнірів з бадмінтону в Україні - Міжнародний турнір «KYIV OPEN 2020». У змаганнях взяли участь понад 170 спортсменів з України, Молдови, Грузії, Індії та Китаю. Змагання відбулися у різних вікових категоріях з дотриманням карантинних обмежень.

У цьому турнірі взяв участь досвідчений бердичівський бадмінтоніст Віталій Олішицький. Наш земляк виступив у змаганнях дуже успішно.

У парній категорії «MASTER+», в якій виступили найсильніші учасники турніру, бердичівський спортсмен Віталій Олішицький разом зі своїм напарником Дмитром Щербатюком із Козятина зайняв третє місце.

А у змішаній категорії «В» Віталій Олішицький разом зі своєю напарницею Оленою Орел з Дніпра зайняли перше місце та стали переможцями турніру.

olishevskiy2

olishevskiy1

 

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.