Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівські спортсмени – лауреати спортивного 2020 року

11 січ. 2021 Максим Железницький

У Житомирі відбулося традиційне щорічне відзначення найкращих спортсменів та тренерів Житомирської області «Лауреати спортивного року».

Організаторами цієї премії є Житомирське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України та Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації. Нагороджували лауреатів Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, заступник Голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Градівський, голова Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Оніщук та директор Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА Максим Обшта.


Нагороди вручені переможцям у 10 номінаціях: «Кращий спортсмен (спортсменка) спортивного року», «Разом із олімпійцями», «Кращий тренер з неолімпійських та ігрових видів спорту», «Кращий спортивний журналіст у рубриці «Світ спорту», «Сильні духом», «Кращий тренер року з індивідуальних видів спорту», «Спортивна слава області», «Краща команда з ігрових видів спорту», «Сенсація року» та спеціальна нагорода «За відданість справі – філантроп».


У номінації «Кращий тренер року з індивідуальних видів спорту» лауреатом став Заслужений тренер України, бердичівлянин Ігор Лонський (легка атлетика, стрибки у висоту).


У номінції «Кращий спортсмен (спортсменка) Житомирської області» переможцями стали бердичівляни: боксер Данило Верезумський (вихованець тренерської династії Сікорських) та стрибун у висоту Дмитро Нікітін (вихованець Ігоря Лонського).
Вітаємо бердичівських спортсменів з заслуженими нагородами!

laureati 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.