Роздрукувати цю сторінку

Міський голова разом із спортсменами обговорили спортивне майбутнє Бердичева

Вперше за дуже багато років у актовій залі виконкому Бердичівської міської ради відбулася зустріч спортивної громадськості міста з Бердичівським міським головою Сергієм Орлюком та його заступницею Оленою Петрівською, яка є відповідальною за гуманітарну сферу.

На цю зустріч були запрошені представники ДЮСШ імені Віталія Лонського, ДЮСШ міста Бердичева, Бердичівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю, міських спортивних федерацій, громадських організації та тренери з усіх видів спорту, які є у Бердичеві, а їх - двадцять два, з них дев’ять є олімпійськими видами спорту.

Спортивне майбутнє Бердичева

На початку зустрічі Сергій Орлюк привітав з 50-річним ювілеєм Бердичівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Олега Рудніцького та майстра спорту міжнародного класу, дворазову учасницю Олімпійський ігор в Лондоні та Ріо-де-Жанейро, чемпіонку Європи з легкої атлетики Юлію Олішевську з Днем народження, яке вона святкувала напередодні.

Перед проведенням цієї зустрічі міський голова та його заступники провели обстеженням спортивних об’єктів міста. Як зазначив Сергій Орлюк, більшість цих закладів, крім ДЮСШ імені Лонського та міського плавального басейну мають проблеми та потребують вирішення. Міський голова повідомив, що нині проводяться перемовини про повернення у наше місто Міжнародного турніру з боксу на призи братів Кличків та наголосив, що у Бердичеві потрібно проводити більше змагань із залученням спортсменів з інших міст та областей.

Також було повідомлено, що у рамках державної програми знайдено двадцять земельних ділянок для розміщення спортивних майданчиків у різних частинах міста.

Міський голова та його заступниця під час зустрічі неодноразово заявляли, що завершення капітального ремонту міського плавального басейну та продовження будівництва нового спортивного комплексу по вул. Європейській, 43 є пріоритетними завданнями нового виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Спортивне майбутнє Бердичева

Деякі приміщення потребують ремонту та оновлення матеріально-технічної бази, про це у своєму виступі розповіла заступниця міського голови Олена Петрівська. На 2020 рік були міським бюджетом виділені кошти на відзначення грошовими стипендіями талановитих спортсменів у сумі 48 тисяч гривень, але ці кошти не були витрачені і тому на 2021 рік ця сума складає лише 24 тисячі гривень.

Важливе питання, яке було детально обговорено на зустрічі, стосувалося розподілу коштів на спортивну галузь. Воно має бути прозорим та прийматися лише після обговоренням зі спортивною спільнотою. Керівництво міста чітко заявило, що буде підтримувати усі без виключення види спорту. Деякі з тих, які існують у Бердичеві не мають створених міських федерацій, їх потрібно обов’язково створювати та активніше залучати меценатів для розвитку спорту.

Спортивне майбутнє Бердичева

Під час виступів представників спортивної спільноти були підняті питання про покращення спортивної інфраструктури, відкриття на базі ДЮСШ секцій волейболу та художньої гімнастики, відкриття малого басейну, проведення спортивних заходів на базі навчальних закладів міста та побудови повноцінного футбольного поля зі штучним покриттям, адже у зимовий час для якісної підготовки футболісти виїжджають для проведення товариських матчів та турнірів до Вінниці, Житомира і Києва.

На завершення було вирішено, що наступна зустріч у такому форматі відбудеться через десять днів, а за цей час представники усіх видів спорту мають надати календарі змагань на 2021 рік, а також пропозиції щодо фінансування запланованих змагань.

Спортивне майбутнє Бердичева

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали