Вівторок, 24 Трв

Італійська «Рома» вже чекає на майбутніх бердичівських талановитих футболістів

 Та організатору цих майбутніх трансферів не дають в оренду землю під стадіон. Про це стало відомо на останній сесії Бердичівської районної ради.


Вже наприкінці п’ятигодинної сесії до трибуни запросили житомирського підприємця Олега Красуцького, який вже більше року «оббиває пороги» районного керівництва з суперпривабливим проектом. Він пропонував створити на базі Скраглівського стадіону «Колос» футбольний клуб та школу підготовки юних футболістів. І не просто пропонував, а зробив вже чимало кроків для цього і витратив чимало коштів.


Так, він придбав на аукціоні будівлі роздягальні та туалету, єдині будівлі на які було оформлено документи. Стартова ціна цих об’єктів склала 65 тисяч гривень, але підприємець віддав за них 200 тисяч (напевно, за попередньою домовленістю з колишнім керівництвом районної ради), і це лише офіційно.


Олег Красуцький залучив до цього проекту свого друга, який нині живе у Німеччині та веде там серйозний бізнес, і який погодився вкласти в проект чималі інвестиції. А ще підприємець розповів з трибуни районної ради, що вже влітку до Скраглівки мали б приїхати селекціонери з італійського клубу, згаданого у заголовку статті, щоб подивитись на українських майбутніх чемпіонів.


Але всі грандіозні плани впирають в бюрократичні перепони, які ростуть немовби нізвідки, і в той же час звідусіль. Головна проблема на сьогодні – оформлення земельної ділянки, на якій знаходяться і викуплені об’єкти нерухомості, і безпосередньо футбольне поле та прилеглі території. В планах інвесторів крім основного поля збудувати ще кілька тренувальних майданчиків, адже футбольний газон не можна використовувати більш ніж чотири години в день.


Земельна ділянка площею 4,2 гектари на сьогодні знаходиться у власності Бердичівської районної ради, і на цій сесії її б мали таки надати в оренду підприємцю, але за іншими політичними перипетіями (про них ми писали в минулій публікації) до цього питання не дійшла черга.


Хоча у депутатів і були питання до футбольного проекту, але в цілому, вони були налаштовані позитивно. Лише висловлювали сумніви, чи правильним буде, що в оренду землю дає районна рада, а плата за неї буде надходити до міста Бердичева, до якого увійшла територія колишньої Скраглівської сільради.


Можливо, правильним було б для районної ради просто відмовитись від земельної ділянки, об’єкти нерухомості якої вони вже продали, а землю оформляти вже в місті?


Для депутатів райради знову показали презентацію футбольного клубу, яку вже показували колишньому складу ради, але чи допоможе це прискорити бюрократичні процедури стане зрозуміло лише згодом.

 Stadion1

Stadion2

Stadion3

Stadion4

Stadion5

Stadion6

Stadion7

Stadion8

Stadion9

Stadion10

Stadion11

Stadion12

Stadion13

Stadion14

Stadion15

Stadion16

Stadion17

Stadion18

Stadion19

Stadion20

Stadion21

Stadion22

Stadion23

Stadion24

 

Stadion26

Stadion27

Stadion28

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.