Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівлянин Роман Петрук - переможець чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

13 лютого у столиці Болгарії - Софії - відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. У складі збірної України у змаганнях брав участь бердичівський спортсмен Роман Петрук, вихованець Заслуженого тренера України Сергія Шеремета.

Наш земляк виступав у секторі для стрибків у висоту. Його суперниками були ще сім спортсменів з Туреччини, Боснії та Герцоговини, Румунії, Болгарії (два спортсмени), Молдови та ще один представник України – Богдан Зміївський з Харкова.

Роман Петрук виступив у змаганнях досить успішно, здобувши перше місце (з результатом 2 метри 16 сантиметрів) та ставши переможцем цих престижних міжнародних змагань. Цей результат є особистим рекордом бердичівського спортсмена. Також своїм вдалим виступом Роман Петрук виконав норматив майстра спорту України. Друге місце посів ще один спортсмен з України – Богдан Зміївський з Харкова, з результатом 2 метри 9 сантиметрів, а третє місце, також з результатом 2 метри 9 сантиметрів, посів спортсмен з Туреччини – Аттіла Гуктуг.

Роман Петрук

Роман Петрук

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.