Бердичівські спортсмени – переможці та призери чемпіонату України з єдиноборств — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

• Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівські спортсмени – переможці та призери чемпіонату України з єдиноборств

05 квіт. 2021 Максим Железницький

Наприкінці березня у місті Бровари, Київської області, відбувся чемпіонат України з Комбат Самозахист ІСО. У складі збірної команди Житомирської області Бердичів представляли вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» під керівництвом тренерів Олега та Катерини Глінських. Додому бердичівські спортсмени привезли десять перших та два других місця.

Серед дорослих бійців наша спортсменка Крістіна Півень завоювала три золоті медалі, провівши три фінали у розділах «Тайський бокс», «К-Комбат» та «Лоу-Комбат».
Ще два золота у розділах «Тайський бокс» та «К-Комбат» принесла нашій команді Катерина Глінська – діючий спортсмен та тренер клубу «Козак».

Серед юніорів у ваговій категорії до 45 кілограмів у розділі «Тайський бокс», чемпіоном став бердичівський спортсмен Євген Євстюфєйкін, який на шляху до «золота» провів три поєдинки, у кожному з яких вийшов переможцем. Олександра Благіня стала срібним призером чемпіонату серед юніорок вагою до 50 кілограм у розділі «Тайський бокс», здолавши у півфіналі спортсменку з Київської області та поступившись у фіналі спортсменці із Кривого Рогу.

Даніїл Бондар став чемпіоном України серед юнаків 11-12 років у ваговій категорії до 35 кілограмів. Даніїл провів три поєдинки та в кожному отримав впевнену перемогу. Вікторія Редич стала срібним призером змагань, поступившись у фіналі спортсменці із Харкова. У ваговій категорії бердичівської спортсменки (до 30 кілограмів) не було суперників, тому вирішили «перенести» Вікторію у вищу вагову категорію. Опонентка була важчою за Віку майже на вісім кілограмів і вищою майже на голову, але це не злякало нашу красуню. Віка провела прекрасний бій, але програла роздільним рішенням суддів.

Серед дітей 9-10 років у ваговій категорії до 30 кілограмів чемпіоном у розділі «тайський бокс» став наш спортсмен Макар Матвійчук. Макар провів два поєдинки, в яких отримав впевнену перемогу.

Анна Талько стала чемпіонкою України у розділі «тайський бокс» у ваговій категорії до 35 кілограмів серед дітей 9-10 років. Вага Анни становить 25 кілограмів але у цій вазі не було суперників, тому наша спортсменка билася з дівчинкою, важчою на 8 кілограмів. Але, незважаючи на різницю у вазі та зрості, Аня впевнено здолала свою опонентку та отримала перемогу одноголосим рішенням суддів.

Чемпіонкою серед дівчаток 7-8 років у ваговій категорії до 25 кілограмів розділу «К-Комбат» стала Ольга Онісімова, здолавши у фіналі спортсменку із Брусилова.