Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянин Владислав Мазур – найкращий легкоатлет України у березні

У березні відбувся головний старт зимового сезону у легкій атлетиці – Чемпіонат Європи у приміщенні. У ньому взяли двоє бердичівських спортсменів, вихованців Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Владислав Мазур (стрибки у довжину) та Дмитро Нікітін (стрибки у висоту). Владислав Мазур зайняв четверте, а Дмитро Нікітін – п’яте місце.

Владислав Мазур

Щомісяця Федерація легкої атлетики України визначає кращого спортсмена та спортсменку місяця. Голосування відбувається у трьох категоріях: серед представників ЗМІ, експертів (Рада Федерації легкої атлетики України) та вболівальників. Кожна категорія голосів враховувалася як третина від усіх голосів.

У вівторок, 6 квітня, на сайті Федерації легкої атлетики України було оголошено, що кращим легкоатлетом України у березні було визнано бердичівського спортсмена Владислава Мазура. А кращою легкоатлеткою України у березні стала Чемпіонка Європи зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук з Хмельницького.

Бердичівлянин Владислав Мазур до заключної спроби у фіналі Чемпіонату Європи йшов у першій трійці, і лише шостим стрибком суперник відсунув його на четверту сходинку чемпіонату Європи в приміщенні. Проте українець зумів встановити особистий рекорд, показавши у Торуні солідні 8 метрів 14 сантиметрів.

Вітаємо бердичівського спортсмена та його тренера з цим визнанням та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а тільки рухатися вперед!

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький