Роздрукувати цю сторінку

Купити якісні тайтси для жінок і чоловіків можна у спеціалізованому інтернет-магазині

14 квіт. 2021 Власкор

В наш час здоровий спосіб життя пропагують багато людей. Правильне збалансоване харчування, режим бадьорості і сну, а також посильні фізичні навантаження допомагають тримати себе у формі, бути активними та енергійними. Спорт дисциплінує, завдяки регулярним заняттям вдається продовжити молодість і стати витривалими, посилити опір організму до різних захворювань. Головне, обрати свій напрямок, набратися терпіння, щоб не полишити заняття і, звичайно, не нехтувати спеціальним спортивним одягом, бо він, насправді, є важливою складовою успіху.

Що таке тайтси?

taitsy1Одним із елементів правильного екіпірування є тайтси, які не обмежують рухів при виконанні вправ, повторюють обриси тіла і при цьому (за умови придбання якісного товару) дозволяють йому дихати. Проте сама назва багато у кого з новачків викликає нерозуміння, про який саме предмет одягу йдеться. На ділі ж виявляється, що тайтси – це, вважати, ті самі легінси, вони можуть бути як жіночі, так і чоловічі, активно використовуватися досвідченими спортсменами і тими, хто тільки починає свій шлях у спорті чи обрав його у якості хобі.

У такого одягу є багато переваг, зокрема і його щільне прилягання до ноги. У вільних спортивних штанах є неможливим виконання деяких спортивних маневрів через їх незручність. Саме тому тренери спортивних клубів та фітнес залів радять своїм клієнтам одягати на заняття саме легінси, як такі, що максимально повторюють рухи, сидять по фігурі та дозволяють виконувати навіть гімнастичні елементи без страху зачепитись штанинами одна за одну, впасти та травмуватись.

В залежності від потреб та вподобань можна купити тайтси:

  • довгі;
  • середні;
  • короткі.

Довгі тайтси зазвичай мають високу посадку, тобто пояс цих легінсів знаходиться на талії, а не на стегнах, їх довжина сягає щиколотки. Часто на них по боках та на попереку роблять вставки з пористої тканини, щоб нога під ними не пріла, а дихала.

Такі ж вставки є й на моделях середньої довжини, які сягають трохи нижче коліна. Свого часу такі легінси в побуті молодь називала «велосипедками» і носила не тільки у якості спортивного одягу, а й на вихід – на прогулянку до міста чи на вечірку. Сьогодні також є прихильники такого стилю одягу, однак від тренувальних він відрізняється і тканиною, з якого виготовлений, і особливостями крою.

Короткі тайтси незначною мірою відрізняються за зовнішніми характеристиками від обтислих шортів. Зазвичай їх довжина вище коліна, вставки для циркуляції, якщо і є, то тільки в поперековій зоні. Здебільшого короткі легінси обирають для занять баскетболом, волейболом та іншими подібними контактними видами спорту.

Окремо такі спортивки поділяють за їх сезонністю на варіанти:

  1. весняно-літні;
  2. осінньо-зимові.

Які тайтси обрати і де їх купити

taitsy2Однак, при цьому також потрібно враховувати формат та місце тренувань. Якщо мова йде про значні навантаження у залі варто не купувати щільну форму з утеплювачем навіть на зиму. Адже активний рух не дасть вам замерзнути навіть у більш легкому одязі, натомість тепле екіпірування на флісі може призвести до перегріву та потягнути за собою погане самопочуття. І навпаки. Якщо ж єдиним вашим тренуванням є ранкова пробіжка та зарядка на свіжому повітрі, що не залежать від погодних умов і які ви здійснюєте навіть у холодну пору року, тоді краще подбати про додатковий шар текстилю на легінсах та придбати їх утеплену модель.

Влітку краще обирати штани з сітчастими вставками, що забезпечать додаткову вентиляцію, посприяють відведенню поту та забезпечать комфортом навіть у самий спекотний день.

Варіанти тайтсів на будь-який смак і гаманець сьогодні можна придбати у профільних інтернет-магазинах, таких, як Extreme Style. Тут можна знайти усе, що потрібно спортивно налаштованим людям – професіоналам і початківцям, аби зробити їхні тренування максимально комфортними і дієвими.