Бердичівляни – переможці регіональної ліги Клубного чемпіонату України з настільного тенісу — РІО Бердичів

Вівторок, 27 Липня

Бердичівляни – переможці регіональної ліги Клубного чемпіонату України з настільного тенісу

22 квіт. 2021 Максим Железницький

В м. Умані з 16 по 18 квітня 2021 року пройшов заключний четвертий тур регіональної ліги Центрального регіону клубного чемпіонату України з настільного тенісу.

Після багаторічної перерви у клубному чемпіонаті України взяла участь команда «TUI», яка представляє Бердичів.  На тур приїхали п’ятнадцять команд із сімнадцяти заявлених в регіональну лігу.


Перше місце в 3-4 турах посіла команда «Моноліт» м. Козятин. Друге місце посіла команда «TUI» м. Бердичів (Назар Семененко, Вадим Іщук, Олександр Бондарчук, Євген Гжибовецький, Анатолій Заплетнюк). Трете місце у завзятій боротьбі виборола молода команда «Тайфун-2» м. Умань.


По сумі чотирьох турів перше місце в напруженій боротьбі виборола бердичівська команда «TUI», друге місце з однаковою кількістю очок з командою «TUI» посіла команда «Моноліт» з Козятина та на третьому місці команда «Тайфун-2» з Умані, яка набрала однакову кількість очок з командою «Альянс» з Вінниці, але за кращою різницею сетів випередила команду «Альянс». Таким чином дві перші команди регіональної ліги Центрального регіону отримали путівки в Першу лігу.


По закінченню змагань переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами Федерації настільного тенісу України.

Tenis1

Tenis2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.