Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Відкритий чемпіонат міста з кіокушинкай карате відбувся в Бердичеві

31 трав. 2021 Максим Железницький

23 травня у міському Фізкультурно-спортивному комплексі відбувся Відкритий чемпіонат міста Бердичева з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат 2004-2013 років народження.

Ідейним натхненником та організатором турніру є бердичівський тренер, голова Бердичівської міськрайонної федерації кіокушинкай карате Анатолій Рябушкін.
У змаганнях взяли участь 160 спортсменів з Бердичева, Новоград-Волинського, Баранівки, Черняхова та Житомира.


За підсумками змагань усі спортсмени отримали нагороди. Особливим чином тренер бердичівських спортсменів Анатолій Рябушкін за підсумками турніру відзначив Антона Сидорчука, Андрія Ширенгівського, Владислава Мазура та Аріну Нечипоренко.


Переможців та призерів турніру нагороджували Анатолій Рябушкін та Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Від імені Бердичівської міськрайонної федерації кіокушинкай карате Анатолій Рябушкін вручив подяку Сергію Орлюку за вагомий внесок у розвиток даного виду спорту в Бердичеві.

kiokushinkay 1

kiokushinkay 2

kiokushinkay 3

kiokushinkay 4

kiokushinkay 5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.