Середа, 6 Грудня

«Три Ведмеді» підтримали змагання зі спринтерського бігу «Крилата Шиповка» у Бердичеві

04 черв. 2021 Власкор

30 травня у Бердичеві відбулися змагання зі спринтерського бігу серед дітей до 17 років «Крилата Шиповка». «Солодким» партнером заходу виступила компанія «Три Ведмеді»: кожен учасник змагання мав можливість поласувати морозивом «Мішутка», а переможці естафет також отримали в подарунок «Мішутку» у сімейному форматі.

Діти співробітників заводу «Три Ведмеді» у Бердичеві взяли активну участь у змаганнях на стометровій дистанції. Попри сильний дощ, яким ознаменувався старт заходу, діти з наполегливістю та бойовим духом опановували біговий трек.


Головною місією змагань є розвиток легкої атлетики та залучення молодого покоління до регулярних занять спортом, а також створення іміджу міста Бердичева як спортивного міста.


Компанія «Три Ведмеді» вже протягом багатьох років підтримує бігові заходи по всій Україні, виступає за розвиток спортивної спільноти та популяризацію здорового способу життя у нашій державі.

Три ведмеді Бердичів

Три ведмеді Бердичів

Три ведмеді Бердичів

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.