Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівлянин Владислав Мазур – переможець Міжнародного турніру у Фінляндії

14 черв. 2021 Максим Железницький

7-8 червня у місті Турку (Фінляндія) відбувався Міжнародний турнір з легкої атлетики «Paavo Nurmi Games», який входить до серії World Athletics Сontinental Tour Gold.

У змаганнях взяли участь спортсмени з багатьох країн світу, включно зі спортсменами з України.
У секторі для стрибків у довжину виступав бердичівський спортсмен Владислав Мазур, вихованець Заслуженого тренера України Ігоря Лонського. Суперниками нашого земляка були спортсмени з Австралії, Франції, Фінляндії та Колумбії.
Головним суперником бердичівського спортсмена був місцевий спортсмен Крістіан Пуллі, який у березні на чемпіонаті Європи у приміщенні залишив бердичівського спортсмена без медалі головного європейського турніру у зимовому сезоні.


Цього разу бердичівський спортсмен Владислав Мазур виступив найкраще за своїх суперників та з результатом 7 метрів 90 сантиметрів зайняв перше місце. Друге місце посів Крістіан Пуллі – 7 метрів 82 сантиметрів, третє місце – Алмовіс Дальмеро з Колумбії – 7 метрів 75 сантиметрів.


За два дні до цього турніру, бердичівський спортсмен взяв участь у престижних міжнародних змаганнях у місті Генгело (Нідерланди), де з результатом 7 метрів 99 сантиметрів зайняв п’яте місце. Цей результат став найкращим для Владислава Мазура у 2021 році.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.