Вівторок, 27 Вересня

Міський голова особисто привітав бердичівського спортсмена Владислава Мазура з перемогою

Засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради розпочалося з приємностей, адже передувало розгляду питань порядку денного вітання молодого бердичівського спортсмена, знаного не лише у нашому місті, а й в Україні та за її межами.

Владислав Мазур, який щоразу на змаганнях, чемпіонатах демонструє гарні результати і виборює заслужену перемогу, цього разу також порадував земляків та рідне місто перемогою. Зовсім нещодавно у місті Луцьк Волинської області проходив головний легкоатлетичний старт літнього сезону – чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Серед сотень спортсменів участь у ньому приймав і бердичівлянин Владислав Мазур, представляючи наше місто та виступаючи у секторі для стрибків у довжину.


Здійснивши чудовий стрибок в останній спробі, наш земляк показав найкращий результат - 7 метрів 94 сантиметри - і, звісно ж, виборов звання чемпіона України. З цим його привітав міський голова Сергій Орлюк і під бурхливі оплески членів виконкому та працівників управлінь і відділів виконавчого комітету міської ради вручив квіти та грошовий подарунок.


Владислав Мазур є вихованцем заслуженого тренера України Ігоря Лонського, якого також міський голова хотів привітати, але оскільки тренер не зміг прийти на засідання, квіти йому передасть його вихованець. Разом з тим Сергій Орлюк побажав Владиславу Мазуру й надалі демонструвати найкращі результати, підкорювати нові дистанції та отримувати лише перемогу.

Vlad 1

Vlad 2

Vlad 3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.