Двоє бердичівлян взяли участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Двоє бердичівлян взяли участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У столиці Естонії – Таллінні – відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. У складі збірної України у змаганнях найвищого рівня брали участь двоє бердичівських спортсменів – Роман Петрук та Юлія Шатохіна.


Талановита вихованка заслуженого тренера України Ігоря Лонського, а нині – представниця Броварського училища фізичної культури та спорту Юлія Шатохіна, виступала у метанні молоту. На жаль, бердичівлянка не змогла пройти кваліфікацію та потрапити до фіналу.


Вихованець заслуженого тренера України Сергія Шеремета, бердичівлянин Роман Петрук виступав у секторі для стрибків у висоту. У кваліфікації бердичівський спортсмен показав результат 2 метри 16 сантиметрів та потрапив до дванадцяти найкращих спортсменів Європи.


У фіналі Роман Петрук показав трішки гірший результат – 2 метри 15 сантиметрів – та зайняв підсумкове п’яте місце. Вище бердичівлянина стрибнули лише спортсмени Ізраїлю, Великої Британії, Польщі та Білорусі. Слід відзначити, що разом з Роман Петруком на змаганнях був присутній його тренер Сергій Шеремет.

Petruk1

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.