Четвер, 26 Трв

ФК «Бердичів» переміг у першому матчі півфіналу Кубку Житомирщини

4 серпня у Бердичів на стадіоні «Прогрес» відбувся перший півфінальний матч Кубку Житомирської області пам’яті Героїв Небесної Сотні. Діючий володар кубку – футбольний клуб «Бердичів» - приймав гостей з Коростеня – ФК «Мал».

Обидві команди в останні роки займають лідируючі позиції у чемпіонаті Житомирської області та змагаються за кубок Житомирщини. Матчі Бердичева та Коростеня завжди є дуже принциповими, і вболівальники футболу обох міст завжди чекають на них.

Цього разу також на стадіоні «Прогрес» зібралася доволі суттєва кількість глядачів, навіть незважаючи на вечірній час буднього дня. Вболівальники активно підтримували ФК «Бердичів». На матчі також був присутній Бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Футболісти ФК «Бердичів» підійшли до цієї гри майже без втрат. Єдиним футболістом, який залишив команду після першої частини сезону, став нападник з Житомира – Олександр Школьний, який виступатиме у чемпіонаті України з футзалу. Чи з’являться нові футболісти у складі ФК «Бердичів» поки що, не відомо.

Бердичівські футболісти, підопічні Ігоря Зеленцова активно розпочали гри, але і гості фактично з перших хвилин показали, що не будуть зосереджуватися на обороні своїх воріт, а будуть шукати свої шанси, щоб відзначитися у воротах бердичівлян.

Обидві команди у першому таймі мали нагоду, щоб відзначитися забитими м’ячами, але свої шанси не реалізували.

У першій частині другого тайму бердичівлянам вдалося відкрити рахунок у грі. Відзначився півзахисник Олександр Єлісеєв, який завершив блискучим ударом контратаку своєї команди.

Після пропущеного голу у свої ворота футболісти з Коростеня почали діяти активніше, але і бердичівських футболісти раз за разом виникали моменти біля воріт гостей.

Підсумковий рахунок 1-0 на користь ФК «Бердичів». Матч-відповідь у Коростені відбудеться 11 серпня.