Четвер, 26 Трв

ФК «Бердичів» знищує «Мал» з Коростеня

У черговому турі чемпіонаті Житомирської області з футболу ФК «Бердичів» приймав у домашньому матчі на стадіоні «Прогрес» одного з принципових суперників – «Мал» з Коростеня. Футболісти з Коростеня також є претендентами на перемогу у чемпіонаті.

У цьому році бердичівські футболісти та футболісти з Коростеня вже тричі зустрічалися на футбольному полі. У Коростені в рамках чемпіонату області бердичівляни здобули перемогу з рахунком 1-0 та двічі у матчах Кубку Житомирської області пам’яті Героїв Небесної Сотні. В Бердичів також ФК «Бердичів» здобув мінімальну перемогу з рахунком 1-0, а у Коростені перемогу здобули господарі з рахунком 2-1.

До гри проти «Малу» бердичівські футболісти підійшли майже без втрат. Лише через травму не зміг зіграти основний центральний захисник Денис Павловський.

Наші земляки активніше розпочали гру і вже в середині першого тайму змогли відкрити рахунок у грі, відзначився нападник Дмитро Вакула. Через декілька хвилин бердичівлянам вдалося збільшити рахунок на свою користь, відзначився півзахисник Віталій Борисевич. Після двох пропущених м’ячів у свої ворота футболісти з Коростеня виглядали дещо деморалізованими і бердичівські гравці це використали. До перерви м’яч ще двічі побував у воротах гостей, відзначилися півзахисник Олександр Єлісеєв та нападник Дмитро Вакула.

Після перерви гості почали грати активніше, але і бердичівляни також атакували. В одній з атак на початку другого тайму капітан ФК «Бердичів» Олексій Сінько довів рахунок до розгромного – 5:0. До завершення гри футболістам «Малу» вдалося лише один раз відзначитися у воротах бердичівлян, на останній хвилині зустрічі. Переконлива перемога ФК «Бердичів» з рахунком 5:1. Слід відзначити, що з часу створення ФК «Бердичів» у 1995 році бердичівські футболісти вперше забили футболістам з Коростеня більше чотирьох м’ячів за гру.

У турнірній таблиці Чемпіонату Житомирської області з футболу ФК «Бердичів» займає після десяти проведених матчів перше місце – 22 залікові пункти. Так само у «Малу» – 22 пункти. На третьому місці – «Полісся» (Ставки) – 20 пунктів та зіграно на одну гру менше.

Свою наступну гру у чемпіонаті Житомирської області ФК «Бердичів» також проведе вдома у суботу, 28 серпня, проти команди «Арсенал-ДЛГ» (Овруч). Початок гри – о 16:00 на стадіоні «Прогрес». Вхід вільний. Підтримаємо команду рідного міста!