На вихованців СК «Бердичів» «полюють» кращі футбольні клуби країни — РІО Бердичів

Субота, 4 Грудня

На вихованців СК «Бердичів» «полюють» кращі футбольні клуби країни

Про це журналістам розповів засновник і керівник спортивного клубу «Бердичів» Геннадій Радзимінський.

Десять гравців основного складу футбольної команди СК «Бердичів» 2008 року народження «розібрали» українські футбольні школи, які виступають в еліт, вищій та першій лізі України, а також один вихованець потрапив у футбольну академію республіки Польща.

Свій шлях наша команда СК «Бердичів-2008» почала у 2018 році. На той час у команді налічувалось 8 дітей. Тренувались на стадіоні Романівки, брали участь у переважно футзальних турнірах , так як кількості поки не вистачало для іншого формату. Але згодом, за кілька місяців, до нашої групи приєдналися багато чудових хлопчиків як з Бердичева, так і зі Скраглівки, Пятигірки та Райгородка. Сформувалася повноцінна футбольна команда одного віку.


Із цією командою ми об’їздили пів України. Брали участь у міжнародних турнірах в Ужгороді, їздили на Еліт-турніри у Львів, проходили навчально-тренувальні збори в Яремче, неодноразово зустрічалися у товариських іграх з командами «Динамо» Київ, «Полісся» Житомир, «Блохіна-Беланова» Вінниця, «Прем’єр-Нива» Вінниця, «Волинь» Луцьк, «Benfica” Київ. Брали участь в еліт-турнірі, присвяченому пам‘яті Валерія Лобановського, який проходив у Конча-Заспі (тренувальна база «Динамо»).


Граючи проти найсильніших команд України, наші гравці здобули досвід, який дав їм змогу «засвітитися» у дитячому футболі України та Польщі.

Отже:

Соколов Нікіта - півзахисник, капітан команди, зарахований у футбольну академію «ГОРНИК ВЕЛИЧКА» міста Краків, Польща.

fk Pol Sokolov fk Pol

Шевчук Олександр - захисник, зарахований у ФК «Блохіна-Беланова» Вінниця, команда еліт-ліги України. Буде навчатися у Вінницькому обласному ліцеї-інтернаті на повному державному забезпеченні.

fk Vin Shevchuk fk Vin

Головенко Арсеній - воротар, зарахований у ФК «Вікторія» міста Івано-Франківськ, команда вищої ліги України. Буде навчатися в Івано-Франківському академічному ліцеї на повному державному забезпеченні.

fk Fr Golovenko 

Мережко Віталій - нападник, зарахований у ФК «Вікторія» міста Івано-Франківськ, команда вищої ліги України. Буде навчатися в Івано-Франківському академічному ліцеї на повному державному забезпеченні.

fk Fr Merezhko

Болохівський Дмитро - півзахисник, зарахований в ФК «Спарта» міста Чернівці, команда першої ліги України. Буде навчатися в Чернівецькому ліцеї для обдарованих дітей на повному державному забезпеченні.

fk Cher Bolohivskiy fk Cher

Бурковський Данил - півзахисник, зарахований в ФК «Спарта» міста Чернівці, команда першої ліги України. Буде навчатися в Чернівецькому ліцеї для обдарованих дітей на повному державному забезпеченні.

fk Cher Burkovskiy fk Cher

Князєв Владислав - нападник, зарахований в ФК «Спарта» міста Чернівці, команда першої ліги України. Буде навчатися в Чернівецькому ліцеї для обдарованих дітей на повному державному забезпеченні.

fk Cher Knyazev fk Cher

Петричук Артем - захисник, зарахований у FC “Bratslav” міста Брацлав, команда першої ліги України. Буде навчатися у ліцеї міста Брацлав на повному державному забезпеченні.

fk Br Petrichuk fk Br

Кучерявий Владислав - півзахисник, зарахований у FC “Bratslav” міста Брацлав, команда першої ліги України. Буде навчатися у ліцеї міста Брацлав на повному державному забезпеченні.

fk Br Kucheryaviy fk Br

Топчій Артем - півзахисник, пройшов два відбори до академії «Карпати» Львів, команда еліт-ліги України. Протягом року дистанційно буде знаходитись під наглядом академії. У разі покращення своїх показників буде шанс вступити до академії в наступному сезоні.

fk Kar Topchiy fk Kar

Лише кілька питань виникли у мене при підготовці статті до друку, на які керівник спортивного клубу залюбки дав відповіді.


- Чому ніхто не пішов вчитись до Бердичівського спортивного ліцею, де є футбольний профіль?


- На жаль, рівень нашого, нещодавно створеного ліцею, значно нижчий тих клубів, куди роз’їжджаються наші вихованці.


- Чи передбачається якась компенсація тим, хто виховував спортсменів змалечку, якщо вони ідуть грати у команди вищого дивізіону?


- Так, правилами Федерації футболу України передбачена компенсація у розмірі 15 тисяч гривень в рік тій спортивній установі, де футболіст ростив свою майстерність з 12-річного віку, і це при умові, що він буде укладати контракт з командою майстрів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.