Бердичів став в один ряд з Лондоном, Берліном і Сан-Франциско по організації забігу на пивну милю — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Бердичів став в один ряд з Лондоном, Берліном і Сан-Франциско по організації забігу на пивну милю

Серед багатьох анонсів, які передували проведенню у Бердичеві святкувань з нагоди 160-річчя пивоварного заводу, найцікавішим, напевно, було повідомлення про проведення Berdychivske Beer Mile.

 


Такого в Бердичеві ще не було, хоча подібні змагання давно проводяться в Лондоні, Берліні, Сан-Франциско та інших містах, де люблять пиво. Коротко, Beer Mile – це фановий забіг на милю (1609 м), яка розбита на 4 етапи по 400 м. Перед кожним з етапів учасникам необхідно випити по 330 мл пива.

 


Заздалегідь на сторінці Бердичівського пивзаводу проводилась реєстрація учасників цього незвичайного забігу, кількість яких обмежили. 50 чоловіків і жінок віком від 21 до 55 років розбили на чотири забіги. О 15.00 розпочалась фактична реєстрація учасників, після якої відразу кожен отримував пляшку пива і води, а в 16.00 розпочався перший забіг.


В ньому взяли участь як бердичівляни, так і гості нашого міста з різних міст України. Один з пивних спортсменів приїхав спеціально на цей захід навіть з Кривого Рогу. У спільних забігах чоловіки і жінки викладались на повну, хоча це й було нелегко. На старті 0,33 літра «Бердичівського», коло до прохідної «Прогресу» та назад, знову 0,33 - і так чотири рази.


Вболівальники підбадьорювали, як могли, спортсменів, в основному, солідаризуючись з ними у питті пива. А координатори турніру, найвідоміші бердичівські бігуни – подружжя Олішевських - скурпульозно фіксували як час кожного учасника, так і кількість пива, яку заливали в себе спортсмени.


Хто біг на повну силу, хто підтюпцем долав цю вимушену перерву між смакуванням смачного пива, але позитивних емоцій вистачало всім. Цей забіг, без сумніву, став одним з головних заходів святкувань в середині дня. А вже через півгодини після його закінчення, на великій сцені відбулось нагородження учасників.


Спочатку на сцену вийшли п’ятеро жінок, які показали найкращі результати та отримали призи від пивзаводу, а потім і п’ятеро чоловіків. Результати учасників оголошував ведучий свята, а технічний директор пивзаводу Михайло Бурака видавав призи.


Результати у жінок: Компанієць Ксенія (Київ) – 12 хв. 30 сек.; Полонська Наталія (Житомир) – 12 хв. 34 сек.; Циганкова Марія (Козятин) – 10 хв. 47 сек.; Камінська Людмила (Бердичів) – 9 хв. 55 сек.; і переможниця - Бабич Ольга (Бердичів) – 9 хв. 30 сек.


Результати у чоловіків: Крупський Олег (Вінниця) – 6 хв. 56 сек.; Курінний Андрій (Чуднів) – 6 хв. 53 сек.; Кагарлицький Артур (Бердичів) – 6 хв. 38 сек.; Кравціан Сергій (Кривий Ріг) – 6 хв. 36 сек.; і переможець - Жук Павло (Бердичів) – 6 хв. 34 сек.


Тут можна додати, що існує навіть світовий рекорд у забігу на пивну милю, який встановив в 2016 році канадський спортсмен Корі Белемер у змаганнях на кубок королеви у Лондоні - 4 хв. 34 сек.


Одним словом, пивний забіг сподобався і учасникам, і глядачам. Як написав на сторінці у Фейсбук мій син, який теж брав участь у забігу: «Я тепер спиртсмен-пиверліфтер» і на його пост відгукнулись навіть колишні друзі по навчанню в американській школі. Отже, й в Америці тепер знають про бердичівське пиво. До речі, заходи на стику пива і географії теж були дуже цікавими на святкуванні, але про це в наступному репортажі.

milya1

milya2

milya3

milya4

milya5

milya6

milya7

milya8

milya9

milya10

milya11

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.