Роздрукувати цю сторінку

Фестиваль чемпіонів «Відкриті уроки футболу» у Бердичеві

14 вер. 2021 Максим Железницький

10 вересня за сприяння Української асоціації футболу в Бердичеві на стадіоні «Прогрес» відбувся футбольний фестиваль національного соціального проекту «Відкриті уроки футболу».

Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Українська асоціація футболу, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», Street Football World (Німеччина) в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Участь взяли близько 200 школярів бердичівських шкіл, які створили дванадцять команд-учасників. Поле стадіону було поділено на дванадцять секторів, за якими були закріплені досвідчені тренери-викладачі з футболу ДЮСШ та БЛІСП, вчителі загальноосвітніх шкіл міста, вихованці ДЮСШ-БЛІСП у ролі помічників та представники Національної поліції України.

Перед початком фестивалю відбулася церемонія відкриття, у якій взяли участь координатор проекту «Відкриті уроки футболу» від Української асоціації футболу, куратор проектів масового футболу УЄФА в Україні Євгеній Столітенко, голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк, куратор проекту «Відкриті уроки футболу» в Житомирській області Василь Бабій, заступник Бердичівського міського голови Олена Петрівська, заступник начальника Бердичівського відділу поліції Олексій Заверуха, голова Бердичівської міської асоціації футболу Олександр Подгорчук, директор ДЮСШ імені Віталія Лонського Олег Лавренов.
Перед початком ігор відбувся парад учасників та розминка під керівництвом досвідченого фахівця.

На окремих секторах футбольного поля тренери ділилися з учасниками секретами футболу, знайомили із вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість та спритність. Діти з радістю брали участь у конкурсах, іграх та виконували різні вправи за командами викладачів. В одному із секторів представники правоохоронних органів розповідали школярам про правила поведінки на стадіонах, знайомили школярів з основами безпеки життєдіяльності. Також школярі могли познайомитись із презентованими поліцейськими зразками засобів захисту та озброєння і оглянути службовий автомобіль патрульної поліції.

На завершення фестивалю чемпіонів «Відкриті уроки футболу» усі загальноосвітні школи Бердичівської міської територіальної громади, які брали участь у святі, отримали у подарунки – футбольні м’ячі, тренувальні манішки, а кожен школяр – учасник фестивалю – отримав у подарунок футболку та сумку для спортивної форми.

Фото – Вікторія Левківська

yroki.fytbol2

yroki.fytbol3

yroki.fytbol4

yroki.fytbol5

yroki.fytbol6

yroki.fytbol7

yroki.fytbol8

yroki.fytbol19

yroki.fytbol10

yroki.fytbol1