Олімпійський тиждень на Бердичівщині — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Олімпійський тиждень на Бердичівщині

23 вер. 2021 Максим Железницький

Вже традиційно у рамках Олімпійського тижня в Україні у Бердичеві та Бердичівському відбуваються Олімпійські уроки.

Олімпійські уроки на Бердичівщині проводить амбасадор Національного олімпійського комітету в Житомирській області, заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, учасниця двох Олімпійських ігор у Лондоні 2012 року та у Ріо-де-Жанейро 2016 року, чемпіонка Європи, бердичівлянка - Юлія Олішевська.


Керівники різних закладів усе більше і більше хочуть долучити своїх учнів до спорту, до здорового та активного способу життя. Таким чином, вони запрошували нашу чемпіонку для проведення різних спортивних заходів.


Один із перших був Красівський ліцей ім. Ц.Л. Посудевського Семенівської сільської ради, до якого долучилися ще три школи: Семенівська, Низгірецька та Хажинська. Саме у День фізичної культури та спорту був проведений чудовий захід, де діти та вчителі не стояли осторонь, а всі долучилися до різноманітних та цікавих вправ від Юлії Олішевської.


Гришковецька гімназія Гришковецької сільської ради такий захід провела дуже сонячно та активно. На шкільному стадіоні вони зробили запальну розминку та відпрацювали техніку передачі естафетної палички, у чому Юлія Олішевська має неабиякий досвід, адже чемпіонкою Європи з легкої атлетики вона стала саме в естафеті 4 по 400 метрів.


Слободищанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Швайківської сільської ради теж був дуже радий зустрічати Олімпійський урок у себе в школі. Поспілкувавшись з чемпіонкою, учні та й сам директор залюбки брали участь у спортивному уроці та боролися за перемогу у перетягуванні канату.


Юлія Олішевська впевнена, що такі заходи потрібні дітям, особливо, в сільських школах, де діти не мають належної спортивної бази, але бажають вчитися та досягати найвищих висот. Після таких уроків у багатьох дітей з'являється інтерес до фізичної культури, спорту та олімпійського руху, навіть думають вступати у вищі навчальні спортивні заклади.


Організатором таких олімпійських уроків є Національний олімпійський комітет України в Житомирській області.

tizhden 1

tizhden 2

tizhden 3

tizhden 4

tizhden 5

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.