Кущі та дерева повністю сховали будівництво спорткомплексу в Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Кущі та дерева повністю сховали будівництво спорткомплексу в Бердичеві

Цей спортивний комплекс більше десяти років тому надумав збудувати директор медичного коледжу, в якого тоді були дуже добрі відносини з обласним керівництвом і була перспектива отримати гроші на це будівництво. Адже студенти медколеджу і тоді, і зараз не мають власного спортзалу.

 


Міська рада виділила чи не найкраще місце в центрі міста для такого гарного і потрібного об’єкту і справа зрушила з місця. Тоді говорилось, що це буде не тільки комплекс для студентів коледжу, але й для мешканців всього міста.

 


Але через кілька років після початку будівельних робіт все застопорилось. Гроші закінчились, будівельники пішли з майданчика, а потім їх же звинуватили у розкраданні коштів і завели кримінальну справу.


Років п’ять тому почали говорити за те, щоб місто взяло цю недобудову на свій баланс та пробувало знайти гроші на завершення будівництва. У 2018 році було прийняте відповідне рішення міської ради, а згодом і обласної.


І відтоді тривають колізії то з землею під будівництвом, то з підписанням актів прийому-передачі, то ще з якихось бюрократичних проблем. Будматеріали за цей час розкрадаються та стають непридатними, стіни розмальовують, пляшки б’ють, а бур’яни та кущі щедро тягнуться догори.


Минулої зими сюди чи не щодня прибігали учні з першої школи на великій перерві, щоб пострибати по єдиній зведеній стіні, і щастя, що ніхто з них не зламав тут шию. Але загородити територію ніхто не брався, бо так до кінця і не було завершено процес передачі.
Можливо, рішення, прийняте на останній сесії Бердичівської міської ради дозволить, нарешті, хоча б це. В черговий раз створено комісію з передачі об’єкта, куди увійшли як представники обласної ради та медколеджу, так і міської ради.


Виходячи з історії цього та подібних будівництв, можна сподіватись, що з рік таки паперову тяганину закінчать, потім місто почне шукати на будівництво або такого, як за попереднім проектом, або, може, значно простішого ангарного спортзалу гроші, і невідомо, чи знайде.


Та на цій же сесії міської ради вирішили виділити 2 мільйони гривень на проект РЕМОНТУ спортивного комплексу, який місто викупило у заводу «Прогрес». А в сам ремонт хочуть вкласти 60 мільйонів гривень. Що там ремонтувати на таку суму, якщо це чи не найновіший спортзал у місті, незрозуміло.


А все це тому, що великими грошами розпоряджається центральна влада через всілякі фонди регіонального розвитку і там особливо не зважають на первинну необхідність громад, а вибирають проекти лише за розміром можливих відкатів за них. А на місцях керуються принципом: «Беремо, що дають, а то й цього не буде».

zal1

zal2

zal3

zal4

zal5

zal6

zal7

zal8

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.