Бердичівські каратисти – переможці та призери чемпіонату Житомирської області — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Бердичівські каратисти – переможці та призери чемпіонату Житомирської області

13 жовт. 2021 Максим Железницький

У Новоград-Волинському відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з восьми областей та міста Києва, які представляли шістнадцять команд.

Турнір відбувся за підтримки департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, управління сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та Федерації кіокушинкай карате Житомирської області.

Бердичів представляли п'ятнадцять спортсменів під керівництвом тренера Анатолія Рябушкіна. За підсумками змагань бердичівські спортсмени здобули дев’ять нагород: три перших місця, три других місця та три третіх місця.

Переможцями відкритого чемпіонату Житомирської області стали: Владислав Мазур, Андрій Шеренгівський та Дар’я Копаниця.

Срібними призерами відкритого чемпіонату Житомирської області стали: Артем Ніколайчук, Аріна Нечипоренко та Софія Шляхова.

Бронзовими призерами відкритого чемпіонату Житомирської області стали: Ілля Вікаренко, Варвара Березан та Богдан Зволінський.

karate1

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.