Студенти БКПЕП – переможці міських змагань з міні-футболу — РІО Бердичів

Субота, 27 Листопада

Студенти БКПЕП – переможці міських змагань з міні-футболу

На спортивному майданчику зі штучним покриттям пройшов спортивно-масовий захід з міні-футболу з нагоди Дня захисників і захисниць України серед команд студентів професійно-технічних училищ та коледжів міста Бердичева. Відбувся він у рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Організаторами змагань виступив Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький).

Змагання проводилися з метою популяризації міні-футболу, футболу, як одного із способів проведення дозвілля та зміцнення дружніх стосунків між молоддю, а також залучення молоді до систематичних занять спортом, визначення кращих студентських команд міста Бердичева, покращення спортивної майстерності та популяризації здорового способу життя.

У турнірі брали участь чотири команди: професійно-технічного училища №4, професійного будівельного ліцею, Бердичівського медичного фахового коледжу та Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.

За результатами цікавих та напружених матчів перемогу здобули студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права, друге місце зайняли студенти професійного-технічного училища №4 та третє місце – студенти професійного будівельного ліцею.
Команда-переможець і команди-призери були нагороджені грамотами та цінними подарунками від Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Студенти БКПЕП – переможці міських змагань з міні-футболу

Студенти БКПЕП – переможці міських змагань з міні-футболу

Студенти БКПЕП – переможці міських змагань з міні-футболу

Студенти БКПЕП – переможці міських змагань з міні-футболу

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.