Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівська спортсменка-пенсіонерка запрошує приєднуватись бажаючих

Сьогодні вранці на спортивному майданчику, який розташований під вікнами кабінету міського голови Бердичева, зазвичай порожньому в такий час, можна було спостерігати цікаву картину.


Старенька бабуся в яскравому спортивному костюмі помаленьку, опираючись на палицю, підійшла до тренажерів, залишила свою дерев’яну помічницю і враз змінилась, ступивши на педалі одного з них.


Якби не хустка на голові, здалеку можна було б подумати, що це займається спортом молода дівчина чи принаймні жіночка середніх років.


Вона розповіла журналісту, що приходить сюди регулярно, вже десь протягом півроку, і відчуває себе значно краще, ніж до того, як почала займатись фізкультурою.


А заохотив її власний син, який працює в місті тренером з боксу. Він показав спеціальні вправи на тренажерах та розповів про тривалість їх виконання.


Бідкається бабуся лише щодо того, що немає їй компанії. Якби ще хоч декілька пенсіонерів долучились до регулярних тренувань, то було б значно веселіше.

sportsmenka1

sportsmenka2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.