Бердичівлянин Ілля Куманецький – чемпіон України з фрі-файту — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Бердичівлянин Ілля Куманецький – чемпіон України з фрі-файту

У місті Кременчук, Полтавської області, відбувся чемпіонат України з фрі-файту. У змаганнях взяли участь близько двох сотень спортсменів з 14 областей України.

Фрі-файт – це бойове мистецтво, український варіант контактних єдиноборств. Фрі-файт поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку. За рахунок широкого діапазону дозволених технічних прийомів фрі-файт дає можливість розвивати високу динаміку поєдинків. Підготовка спортсменів до змагань за системою фрі-файту — комплексна і включає в себе різноманітні техніки для відновлення та забезпечення нормальної діяльності всіх процесів в організмі.

У змаганнях взяв участь бердичівський спортсмен Ілля Куманецький. Бердичівський спортсмен є самбістом.

«Я починав у дев’ять років з боксу в нашому місті у Сікорського Олега Володимировича. Через деякий час мені захотілось спробувати себе у чомусь новому, і я пішов на тренування по грепплінгу до Коробкова Андрія Андрійовича. Після цього потрапив на секцію самбо, також у місті Бердичеві, де і почався розквіт моєї любительської кар'єри. На даний момент я займаюсь у місті Житомирі під керівництвом Савенко Олександра Валерійовича, Шпіта Володимира Олександровича та Гінгізова Олександра Михайловича. Кожен із них вкладає в мене душу і свій дорогоцінний досвід», - розповів бердичівський спортсмен.

Ілля Куманецький має вже досить багато нагород у різних видах єдиноборствах. Він - чемпіон України з ММА у вазі до 79 кілограм, чемпіон міста Тернополя з ММА, чемпіон міста Житомира з самбо, чемпіон міста Житомира з дзюдо у вазі до 81 кілограм, а також є призером чемпіонату міста Житомира з грепплінгу у вазі до 66 кілограм.

На чемпіонаті України з фрі-файту Ілля Куманецький виступав у розділі «Лімітед-файт», у ваговій категорії до 79 кілограм у віковій категорії 16-18 років. Бердичівський спортсмен провів у цих змаганнях три поєдинки та здобув три перемоги.

«Усі мої суперники були гарно підготовлені. У кожного з них була своя бойова база. Отримав дуже багато різноманітних емоцій, ні на мить не покидали відчуття переживання, як за свої поєдинки, так і за поєдинки своїх земляків. Перший поєдинок закінчився швидко, больовим прийомом на руку «Армбар». У другому поєдинку суперник був набагато більшим та вищим за мене, тому довелось по ходу поєдинку підстроюватись під нього. Бій закінчився достроково за кількістю нокдаунів. Фінальний бій був доволі важким, суперник не контролював ділянку і постійно виходив за її межі. Гарно працював ногами, не давав нав'язувати свою роботу на руках. Також провів три гарні тайкдауни. Перемогу отримав за рішенням суддів», - розповів Ілля Куманецький.

Бердичівлянка Дарина Бондарчук зіграла два матчі у складі збірної України з футболу

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.