Вівторок, 4 Жовтня

Відбулося засідання виконкому Бердичівської міської федерації футболу

У приміщенні міського Палацу культури імені Олексія Шабельника відбулося засідання виконавчого комітету Бердичівської міської федерації футболу, яку очолює Олександр Подгорчук. На засіданні були присутні 10 членів виконкому з 15, які складають його кількісний склад.

Учасники засідання затвердили результати змагань, які проводилися під егідою Бердичівської міської федерації футболу у 2021 році. Також затвердили Положення про проведення відкритого чемпіонату міста Бердичева з футзалу, присвяченого 78-й річниці визволення міста Бердичева від фашистських загарбників.

А також учасники засідання призначили дату та місце проведення звітно-виборчих загальних зборів Бердичівської міської федерації футболу, а також її порядок денний. Загальні збори призначені на 12 січня 2022 року та відбудуться у приміщенні міського Палацу культури імені Олексія Шабельника. Початок реєстрації о 16:30, а початок роботи конференції о 17:30.

Також члени виконавчого комітету Бердичівської міської федерації футболу продовжили повноваження голови Олександра Подгорчука до 12 січня 2022 року у зв’язку з посиленням карантинних вимог. Слід відзначити, що усі рішення були прийняті одноголосно.

asidannya 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.