Роздрукувати цю сторінку

Троє бердичівлян зіграли за молодіжну збірну України з хокею на траві

24 груд. 2021 Максим Железницький

У Португалії відбулися матчі чемпіонату Європи з хокею на траві у приміщенні у дивізіоні «В» серед молодіжних збірних до 21 року.

У змаганнях брала участь також молодіжна збірна України. У її складі виступали троє талановитих бердичівських хокеїстів – Олександр Бойко та Вадим Минчук та Володимир Каплінський. Бойко та Минчук - вихованці тренерів Андрія Черкаса та Євгена Мокрицького, а Каплінський вихованець тренера Василя Гарбуза


У Португалії молодіжна збірна України зіграла п’ять поєдинків, здобувши три перемоги та дві гри програвши. Українські хокеїсти перемогли збірні Португалії (5:4), Данії (7:5), Ірландії (8:3) та поступилися збірним Хорватії (6:7) та Білорусі (4:7). Зайнявши друге місце, молодіжна збірна України вийшла на чемпіонат Європи 2023 року у найвищому дивізіоні «А».


Бердичівляни Олександр Бойко, Вадим Минчук та Володимир Каплінський брали участь у всіх матчах та допомогли команді виконати поставлене завдання й потрапити до найсильнішого дивізіону чемпіонату Європи серед молодіжних команд з хокею на траві у приміщенні.

khokei 1

khokei 2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.