Бердичівські спортсмени – лауреати спортивного 2021 року — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Бердичівські спортсмени – лауреати спортивного 2021 року

У Житомирі відбулося традиційне щорічне відзначення найкращих спортсменів та тренерів Житомирської області «Лауреати спортивного року».

Організаторами цієї премії є Житомирське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України та Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Нагороджували лауреатів голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Денисовець, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма та голова Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Оніщук

У номінації «Лауреат спортивного 2021 року з олімпійських видів спорту» відзнаку отримав бердичівлянин Роман Петрук - майстер спорту України з легкої атлетики, 6 місце чемпіонату світу зі стрибків у висоту серед юніорів та його тренер - заслужений тренер України Сергій Шеремет.

У номінації «Сенсація року» відзнаку отримав бердичівлянин Мазур Владислав – майстер спорту України міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор Токіо-2020 та його тренер - заслужений тренер України Ігор Лонський.

В номінації «Лауреати спортивного року 2021 з командних видів спорту» відзнаку отримали: чоловіча хокейна команда «ОШВСМ-Фенікс», володарі кубку європейських чемпіонів Challenge II з хокею на траві та їх тренери, бердичівляни Андрій Черкас та Євген Мокрицький. Слід відзначити, що майже увесь склад команди «ОШВСМ-Фенікс» складається з бердичівських гравців.

Фото – Житомирська обласна державна адміністрація

Бердичівські спортсмени – лауреати спортивного 2021 року

Бердичівські спортсмени – лауреати спортивного 2021 року

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.