Вівторок, 17 Трв

Футбольний актив Бердичева обрав керівництво міської асоціації футболу

12 січня 2022 року у малому залі міського Палацу культури імені Олексія Шабельника відбулися ІІ Загальні збори громадської організації «Бердичівська міська федерація футболу». Для участі у зборах прибули та зареєструвалися 18 членів БМФФ з 32 діючих членів БМФФ.

У роботі загальних зборів взяли участь, окрім членів БМФФ, також: тренери футболісти, ветерани футболу, представники команд, які беруть участь у міських футбольних та футзальних змаганнях, арбітри, представники ФСТ та відомств, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Роботу загальних зборів проводила президія до якої увійшли: голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук, заступники голови Мілетій Бальчос та Ігор Зеленцов, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, помічник-консультант народного депутата України Богдана Кицака – Тетяна Алексєєва, голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк та секретар засідання Максим Железницький.

На початку зборів усі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх померлих футболістів та ветеранів футболу, які померли за останні п’ять років, а це: Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Володимир Керносенко, Почесний громадянин міста Бердичева Леонід Копитко, Віктор Ґедзь, Дмитро Волков, Віліслав Доманський, Олександр Редванський, Леонід Пухальський, Олег Маслов, Дмитро Бондарчук, Володимир Сівак, Анатолій Яневич, Сергій Зірковський та Сергій Корнійчук.

Далі подяки та подарунки Житомирської обласної асоціації футболу з рук голови ЖОАФ Руслана Павлюка отримали: Сергій Іськов, Валентин Пілецький, Андрій Черниш та Ігор Дробиш. Подяки та грошові винагороди від Бердичівської міської федерації футболу з рук голови БМФФ Олександра Подгорчука отримали: Мілетій Бальчос, Олег Войтюк, Ярослав Грабець, Анатолій Зеленцов, Максим Железницький, Олександр Боримський, Ігор Зеленцов, Костянтин Нестерчук, Олександр Репутацький, Євген Погорєлов та Андрій Савчук.
Далі згідно порядку проведення загальних зборів були обрані лічильна та реєстраційна комісії, а також затверджений порядок загальних зборів.

Першим питанням загальних зборів було прийняття нових членів БМФФ та вихід з членів БМФФ. Було прийнято 17 нових членів та виведено 5 членів. Друге питання - зміна назви з «Бердичівська міська федерація футболу» на «Бердичівська міська асоціація футболу». Раніше так само в асоціації були перейменовані «Українська асоціація футболу» та «Житомирська обласна асоціація футболу», а також затвердження нового статуту. Ці рішення були прийняті усіма присутніми одноголосно. Далі учасники зборів затвердили звіт голови Олександра Подгорчука та звіт ревізійної комісії.

Також було обрано голову Бердичівської міської асоціації футболу, ним одноголосно обрали Олександра Подгорчука, також були обрані три заступника голови - Мілетій Бальчос, Ігор Зеленцов та Максим Железницький.

Також був обраний виконком, куди увійшли 15 членів БМАФ, Контрольно-дисциплінарний комітет, Апеляційний комітет та ревізійна комісія.

Керівництво міської асоціації футболу у Бердичеві

Керівництво міської асоціації футболу у Бердичеві

Керівництво міської асоціації футболу у Бердичеві

Керівництво міської асоціації футболу у Бердичеві

Керівництво міської асоціації футболу у Бердичеві

Керівництво міської асоціації футболу у Бердичеві

Керівництво міської асоціації футболу у Бердичеві

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.