Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівляни – срібні призери чемпіонату України з хокею на траві

З 7 по 9 лютого у місті Житомирі відбувся чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2008-2009 років народження. У змаганнях взяли участь 10 команд, які представляли Житомирську, Сумську, Черкаську та Вінницьку області.

Житомирську область у змаганнях представляли чотири команди: ОДЮСШ ХК «Фенікс», ХК «Політехнік» (Коростень), ОДЮСШ ХК «Фенікс-2» та «Полісся» (Житомир).

Слід відзначити, що команди «Фенікс» та «Фенікс-2» складаються з гравців із міста Бердичева та Гришковецької ОТГ. За підсумками зіграних матчів чемпіонами України стала команда КДЮСШ «Барса-1» (Шостка, Сумська область), срібними призерами чемпіонату України стала команда ОДЮСШ ХК «Фенікс» під керівництвом тренера Євгена Мокрицького, бронзовими призерами стала команда ХК «Політехнік» (Коростень). Команда ОДЮСШ ХК «Фенікс-2» під керівництвом Дениса Байдика зайняла восьме місце.

Склад команди ОДЮСШ ХК «Фенікс»: Дмитро Смоголь, Дмитро Котик, Станіслав Лижнюк, Денис Мірченко, Олександр Горохівський, Андрій Дрончак, Олег Реєнт, Омар Погорелов. Тренер – Євген Мокрицький.

Кращими воротарем турніру була визнано гравця команди ОДЮСШ ХК «Фенікс», учня Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю Дмитра Смоголя.

Бердичівляни – срібні призери чемпіонату України з хокею на траві

Бердичівляни – срібні призери чемпіонату України з хокею на траві

Бердичівляни – срібні призери чемпіонату України з хокею на траві

 Максим Железницький

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.